Přejít na obsah

Svíčky do 1,8T + LPG


Doporučené příspěvky

Ahoj, Potřeboval bych poradit - jaké svíčky mám dát do 1,8T AGU + vstrik LPG. Jednou jsem koupil nějaké tříbodové brisk - na benzín ok, ale po přepnutí na plyn auto zdechlo :-( Koukal jsem, že NGK má nějaké svíčky pro lpg - myslíte, že by to byla dobrá volba? Díky.

 

http://www.elit.cz/Files/ObrazkyPModdeleni/Elektro/NGK/LaserLine/BrozuraLPGLaserLineCZ.pdf

 

Jinak cena u elit - 797kč/ks což je docela palba...

 

Nebo BRISK:

 

http://www.brisk.cz/index.php?page=svicky_silver.html

 

80kč/ks :palec: docela rozdíl...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zdarec, nemám zkušenost s 1.8 ale měl jsem 2.0 a tam mi říkaly v servise( fedorauto.cz( že dávají jednobodové bosch cena kolem 100 a že mi mužou i dát nějaké platinové ale cena cca 500 za kus. Přitom jsem měl v autě bosch svičky tříbodové a tak jsem se i divil, nebot jsem řešil cukání auta...a tak o těch svíčkách vím jen toto...otázka jestli záleží na kubatuře...to já nevím...Tom

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...
Guest realgips

Mám 1.8T na LPG. Čtvrtým rokem tam mám NGK platinum. Jezdili super. Teď budu zkoušet PULSTAR BE1i. Prej jsou v jiskření to nej. Na LPG by měli dosahovat zkvělého výkonu co se týče hoření směsi a úspory. Jo a mimochodem, LPG je suchej!!! Horší vodivost. Potřeba většího napětí pro jiskru. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdravím, sice vám nepomůžu s výběrem svíček, ale chtěl jsem se zeptat, jaké máte systémy LPG ve vašich autech a v kolika tisících jste je nechávali instalovat. Já totiž uvažuji o přestavbě a mám taky 1.8 T(11Okw, typ AGU), najeto 160 tisíc. Uvažuji o systému BRC. Díky za odpovědi Jirka ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ja mám motor AGU a mám LPG BRC so seqenčným vstrekovaním a mám pocit, že na LPG to niekedy ide lepšie ako na benzín. Daj si namontovať hociktoré, dnešná elektronika je u všetkých už slušná. Len nie že Ti nejaký odborník namontuje Just in, ale seqenčné vstrekovanie nech to je. Mimochod mi viacerí plynári hovorili, že olej pri využívaní LPG môžeš meniť na viacej km napr. 20.000, lebo pri spaľovaní LPG nevzniká toľko ohoretých splodín ako pri benzíne a tympádom nie je toľko usadenín v oleji, ktorý ostáva čistejší oveľa. A druhá vec. Jazda na LPG je oveľa LACNEJŠIA. Asi toľko k tomu.

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Vždy platí se držet doporučení výrobce. Tohle vám řekne každý rozumný plynař. Osobně jezdím na svíčky doporučené výrobcem a co se týče LPG, NIKDY jsem neměl důvod v tomhle jakkoliv experimentovat. Pak se něco pokazí v zapalování a člověka první co napadne, tak koupí stejně pro jistotu origo, protože ví, že tam má něco, co tam "nepatří". Podle mě vyhozené peníze. Nyní tam mám NGK PFR6Q z O1 RS k vůli většímu tepelnému zatížení po chipu.....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...