Přejít na obsah

Sršeň


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Tak mam zpatky stary evergreen a to spaliny v kabine:-( a k tomu novou specialitku a to ze asi po 10-20 vterinach jizdy na plny plyn a jakoby auto zacuka, zakouri, upadne vykon. Jakmile pustim plyn a znova ho necham nafouknout tak zase drzi 10-20 vterin a udela znova:-(

 

Tesnosti sem dneska zkousel a vse je ok. Cidla mam vsechny vymenene, turbo je nove, vyfuk je funglac od zacatku az do konce. Takze ze by opet praskle svody?

 

Pamet zavad cista.

Odkaz ke komentáři

presne ako pise Marti_TDI , preto som spominal cerpadlo, lebo nemusi stihat pri plnom zatazeni.

 

Tak nemusis to zistovat za jazdy, urcite sa to bude dat nejako len dostat sa k napajacim svorkam k cerpadlu, napojit hadicu s manomentrom a pokracovanie vlozit naspat do nadrze, aby rovno vracalo benzin a dat cerpadlu plne napajanie a sledovat, ci si ten tlak udrzi a mozes to robit aj pri stojacom aute.

Ja som radsej preventivne cerpadlo vymenil a rovno som uz dal 4Bar ako som pisal, takze laborovaniu s tym,ci je cerpadlo este dobre,som sa chcel vyhnut

Odkaz ke komentáři

Rekl bych ze pri stojici aute to tak neodzkousis. Mozna placnu mimo, ale kdyz jsem mel na peugeotu 205 webry, tak pri vytaceni na miste nebyl problem. Problem byl za jizdy... Prece jen nebudes na miste drzet auto pod plnym pul minuty a taky kdyz vysplhas na otacky kdy mas max vykon musis na plynu ubrat aby otacky zustaly stat.

Odkaz ke komentáři

Dodavka paliva je ok , pro jistotu jsem zase vymenil palivak a za jizdy jsem okolo 3,5 baru pred listou na plny kotlik.

 

Osobne si myslim ze mam prasklinu bud ve svodech opet nebo v turbo a pokud to je na turbu tak pri extremnim zahrati se roztahne a dojde k poklesu tlaku a proto ten bordel z vyfuku a ztrata tahu + takovy nepekny ramplavy zvuk jak by neco zacvakalo o sebe.

Co myslite?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak nedalo mi to a zase jsem v tom vrtal, no nasel jsem jednu netesnou hadici a to potlak ze sani smerem ke klapce. hadici jsem vymenil a jezdil dva dny, změna nastala v tom ze auto prestalo strilet do vyfuku, kazdopadne to nerozdychala skrtici klapka a po 18 letech služby odesla na onen svet. Snad Jelda doda brzy novou. Takze zatím stojim a jezdim supem :)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Tak stale jezdime a mame za sebou male vyroci 650 tis km.

 

Tento rok se provedlo :

- sedacky z golfa 4 cerno cervene ala RS

- cerne tapecy

- ctyri nove zamky, central opet funguje

- regenerace folii a krytu dveri pot tapecy + cisteni kanalku

- nova kapota + vsechny dvere a jeden blatnik , jiz zbyva jen rez na zadnim blatniku ale to se poresi a po celkovem lakovani

- v ramci nenapadnosti jezdime na 16 plesich + goodyear efficient grip 205/55

- nove svetlomety

- novy chladic klimatizace

- nova skrtici klapka + halluv snimac

- nove tlumice bilstein b4 + nove pruziny z verze RS

- nove predni kotouce a desky

- repase zadnich brzdovych trmenu

 

Problemy ktere porad pretrvavaji

 

- smrdi vyfukove plyny v kabine pri otevrenem sibru, a uz prestavam verit ze to vyresim, jelikoz uz nevim kde hledat

- pred zimou celolak , dutiny a nastrik podvozku

- nova stropnice, posledni svetly dil interieru po predelani na cerny facelift interier

- repase kulisy razeni, je to jak varecka v hrnci s gulasem a obcas misto petky skoci trojka.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zatim jeste nemam vybrano mam dva tipy tak uvidim kdo se bude chovat lepe, ale jak rikam zatim musim vyresit spaliny v introsi a musim rict ze jsme na neco kapnul.

Sice musely saci svody dolu ale zpatecka z hlavy do telesa olejoveho chladice byla uz nacnuta, tak sem ji vymenil.

Kdyz uz jsem mel rozhozenou palivovou listu tak sem objednal nove vstrik a tlakovy ventil co je na liste plus hadice k liste. Tim bude cela palivova vetev od cerpadlo az po vstriky nova.

Uvidime no snad se zadari.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak do introse se to uz netlaci ale porad neco citim kdyz otevru stresni okno. Podle me uz to bude turbem a vyfukem piska jak vztekle.

 

Jinak jakou mate teplotu na standartnim IC ?

Jde mi o rozdil teplot napr pri stani, neco mi tady nehraje, chapu ze ztlacenim se teplota zvetsi ale u me je to permanentne 20C. Venku 15 na IC 35.

Diky

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Tak koukam 2,5 roku ubehlo a auto porad mam a stale jezdi a funguje. 
Aktualne 680 tis km.Veteransky klub se rozsiril a v ramci dlouhych zimnich veceru jsem za cenu srotu zachranil pred koncem jednu raritku. Opet 1.8 turbo ale tentokrat 4x4 ve vybave laurin klement. Plan je auto dat do puvodniho stavu a ponechat si ho. 
 

Na aute je spatne skoro vse krome motoru a prevodovky a pohonu 4x4 😂

C41F6F28-57DE-455B-BD08-AC3DA2034F47.jpeg

Odkaz ke komentáři

Neco uz se udelalo ale porad hodne pred nami.

Zadni naprava komplet s pruzinama a brzdama.

To same vepredu a jako bonus 312 brzdice.

Cidlo podelneho zrychleni ESP nejak nefakcilo

Renovace svetel plus komplet zarovky vybojky

Auto jsem komplet prelestil

Vymenil predni okno

Ted si hraju vepredu , sekundarni vzduch pryc,   Vymena hadic, cidel, chladicu a vsech moznych kravin co za 20 let zivota uz ma neco za sebou.
 

Snad za mesic projdu technickou a muzu jezdit.

 

 

 

FD172D50-1767-499F-B7B7-351DD0A41A92.jpeg

351FC878-F6E2-454C-BC34-C5A0FD4C1DAB.jpeg

2C27738B-B872-4A91-B071-026201FCC424.jpeg

8D23D0C0-AF64-45E8-B626-975FBADAA5EE.jpeg

F92B051A-9000-466F-A206-82382BB116A3.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...