Přejít na obsah

divne zvuky v prostoru motoru


Radas

Doporučené příspěvky

Již delší dobu vždy když jedu ráno z autem tak se projevuji divné zvuky v miste rozvodového nebo klínového řemene a to tak, že se zvyšují, ale po cca 2 min přestanou. Se zvyšující se rychlosti je intenzita rychlejší. Udělal jsem si označeni fixem jak na klínovém tak na rozvodovém řemenu a pokoušel jsem zjistit v jakém asi miste to je, ale proste se nedaří. Ještě mě napadlo sundat klínový řemen, ale jde to bez zvednuti auta?-pač potřebuji provést test když je motor studeny a nemám možnost auto někde nechat. Video natočím a pošlu aby to bylo slyšet

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Máš klimu? Mám pocit, že mi takto podobně před nějakým časem ševelila spojka kompresoru klimy nebo možná sám kompresor. Tehdy mi to zmizlo zřejmě v souvislosti s opravou klimy - výměna chladiče klimy a naplnění. Moc jsem tehdy neřešil zvuk jako spíš nefunkčnost klimy, po opravě jsem si na zvuk ani nevzpomenul že nějaký byl...

 

Je to jen takový tip...možná nesmyslný...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak mám opět nový poznatek.Při sundání starého klíňáku a testování volnoběžky se zdá být ok.i přítlačná kladka se lehce točí.Dnes při nastartování sem tam blikla kontrolka dobíjení tak jsem otevřel kapotu a koukám jak si přítlačná kladka sem tam poskočí,řemen je tím pádem na volno a proto ta kontrolka svítí-tedy si to myslím.Buď tedy volnoběžka nebo napínací element.Video přihodím.Na videu to již nejde tak moc poznat páč motor jel delší dobu,ale na začátku se mrskal řemen jak had

 

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Dnes i přes přetrvávající problémy jsem nechal vyměnit volnoběžku a problém,který byl se na štěstí projevil hned po nastartování,alternátor je problém a proto se ptám-mám možnost koupit starší,ale s tím,že já mám 120 A bez klimi a mám možnost koupit starší 110 A,který podle zadání čísla do systému ukazuje škoda a wolsvagen,ale u škody je to motor 77 kw a volnoběžka je na pevno neprotáčí se.Půjde tento altík po výměně volnoběžky přehodit?

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

RADAS: Daj si zrepasovat -opravit povodny alternator 120A. :palec:

 

 

77kw motor sa nemontoval do OC1 ale az do OC2 a alternator urcite nebude pasovat!! :lol::prcprc:

 

Díky,ale auto potřebuji každý den a nemám ho kde odstavit třeba na dobu repasu tak hledám náhradní variantu koupi staršího altu a poté repas původního

 

Odkaz ke komentáři

Oprava alternatoru sa robi aj vymennym sposobom . :lol::palec: Donesies tvoj zly a dostanes druhy zrepasovany!!!! Alebo ti opravia tvoj povodny do 5hodin!!!! :prcprc: Max 24hodin ak nie su diely.

 

 

menu02.gifProfil menu03.gifRenovácia menu04.gifŠtartéry menu05.gifAlternátory menu06.gifEngeneering menu07.gif Služby menu08.gifKontakt

rm-team-vlavopodmenu.gif

:: Novinky ::

rm-team-tuv-cert1.jpg

OPRAVY ALTERNÁTOROV A ŠTARTÉROV VÝMENNÝM SPôSOBOM ALEBO RÝCHLOU OPRAVOU DO 5 HODÍN.

- Vadný agregát treba priniesť vymontovaný do našej prevádzky

 

- Po zistení typu ponúkneme agregát na výmenu priamo zo skladu k okamžitému odberu.

- V prípade, že požadovaný typ nie je na sklade zrepasujeme agregát od zákazníka do 5-tich

hodín. (max. do 24 hod v prípade potreby obj. náhradných dielov, ktoré nie sú na sklade)

- V prípade telefonického dopytu sme schopní pripraviť požadovaný agregát z našich zásob a

ponúknuť zákazníkovi po jeho príchode agregát priamo na výmenu. Ušetrí sa tým jedna cesta

zákazníka k nám do prevádzky.

- V prípade, že zákazník požaduje len test a zistenie závady, agregát rozoberieme a určíme

závadu.

 

Odkaz ke komentáři

Oprava alternatoru sa robi aj vymennym sposobom . :lol::palec: Donesies tvoj zly a dostanes druhy zrepasovany!!!! Alebo ti opravia tvoj povodny do 5hodin!!!! :prcprc: Max 24hodin ak nie su diely.

 

 

menu02.gifProfil menu03.gifRenovácia menu04.gifŠtartéry menu05.gifAlternátory menu06.gifEngeneering menu07.gif Služby menu08.gifKontakt

rm-team-vlavopodmenu.gif

:: Novinky ::

rm-team-tuv-cert1.jpg

OPRAVY ALTERNÁTOROV A ŠTARTÉROV VÝMENNÝM SPôSOBOM ALEBO RÝCHLOU OPRAVOU DO 5 HODÍN.

- Vadný agregát treba priniesť vymontovaný do našej prevádzky

 

- Po zistení typu ponúkneme agregát na výmenu priamo zo skladu k okamžitému odberu.

- V prípade, že požadovaný typ nie je na sklade zrepasujeme agregát od zákazníka do 5-tich

hodín. (max. do 24 hod v prípade potreby obj. náhradných dielov, ktoré nie sú na sklade)

- V prípade telefonického dopytu sme schopní pripraviť požadovaný agregát z našich zásob a

ponúknuť zákazníkovi po jeho príchode agregát priamo na výmenu. Ušetrí sa tým jedna cesta

zákazníka k nám do prevádzky.

- V prípade, že zákazník požaduje len test a zistenie závady, agregát rozoberieme a určíme

závadu.

 

Tak jsem po známostech sehnal altik z setu toledo 1,9 tdi,ale 81 kw rok 99 což bude 120 A páč byla v autě klima

Nechám vyměnit a svůj si repásnu pokud to půjde.Výsledek po realizaci kopnu zde na forum

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Tak jsem po známostech sehnal altik z setu toledo 1,9 tdi,ale 81 kw rok 99 což bude 120 A páč byla v autě klima

Nechám vyměnit a svůj si repásnu pokud to půjde.Výsledek po realizaci kopnu zde na forum

 

Tak náhradní altík mám doma značka BOSCH kod 038 903 023 L 90A což je o proti 120 dosti velký rozdíl ne?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj chlapi. Potřeboval bych poradit, mám škodu octavii I 1,9 tdi 66kw, z motoru se mi ozývají divné zvuky

- toto video jsem našel na netu, ale zní to stejně jak moje auto.

Nevíte, co by to mohlo být?

Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...