Přejít na obsah

modrý béňo


Doporučené příspěvky

Jojo měl jsem je 225/40 R18 :) Jsou to dobré pneu :) Teď mám 215/35 taky nankang ale ty šípy a musím říct, že tyto na které se ptáš, jsou tišší :) Ale šípy jsou hezčí :D Každopádně určitě se najdou lidi co ti jako vždy budou nankang hanit, většinou lidi co je na autě ani neměli. Nepopírám, že třeba continentaly budou držet na silnici lépe, ale určitě ten rozdíl není tak markantní, jak všude tvrdí. Nikdy jsem neměl problém se ztrátou přilnavosti. Koluje tu, že mají horší vlastnosti na mokru a s tím bych souhlasil, ale jak říkám rozdíl je malý. Určitě ta guma 225/40 držela na silnici na mokru líp než 15ky zimáky. Názor si udělej sám podle toho co ti kdo řekne, ale za mne jsou dobré. :)
Záleží kolik jsi ochotný za pneu dát no :)

Upraveno uživatelem Závy
Odkaz ke komentáři

Dnes jsem "ladil" vnitřek :lol: nový znak na volantu. Škoda jen že není trojramýnko, to by bylo jiné :palec: + fotka po-zimního zapraseného interiéru.

post-27471-0-27169200-1424886731_thumb.jpgpost-27471-0-33237400-1424886736_thumb.jpg

 

Jinak chci se optat, když koupim černej sprej na interiér, abych stříkl plasty, stropnici... tak to bude úplně jiná barva než ten spodek, takže kdo to už stříkal, nebo dělal nějak jinak? Jakou jste měli barvu? Chtělo by to nějakou tmavě šedou co?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Konečně se povedlo začátkem měsíce prodat pneumatiky a tak jsem objednal nové a včera dorazili. Objednal jsem Nankang Noble Sport NS - 20 v rozměru 215/35/18, tak jsem zvědavý jaký budou mít jízdní vlastnosti, snad nezklamou. Jinak je to už fakt šlupička a nemohu se dočkat až budou na autě. :prcprc:

 

Dále auto jde do v pondělí do opravy na plastiku prahu a zadních dveří, které jsem loni v létě pochroumal o značku v zatáčce... smyk a už sem se klouzal :wallbash::wallbash: . Jsem zvědavej jak to opraví a hlavně jak to stříkne. Snad to nebude poznat a nebo v horším případě alespoň minimálně poznat.

post-27471-0-28637900-1426665307_thumb.jpgpost-27471-0-93649000-1426665310_thumb.jpgpost-27471-0-57452800-1426665315_thumb.jpg

 

Letňáky s novýma gumama nazuju až po opravě. Těším se jak malej :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

V pátek jsem si přivezl auto z nemocnice, opravený práh i zadní dveře. Barva nepatrně tmavší, ale to časem vybledne snad :)

Před

post-27471-0-44955100-1428332319_thumb.jpgpost-27471-0-58322000-1428332330_thumb.jpg

Po

post-27471-0-36468500-1428331986_thumb.jpgpost-27471-0-25428600-1428332078_thumb.jpg

Letňáky už taky nasazeny tak snad už ten sníh nevydrží :D a plechový kryt pod motor objednán a až dorazí tak se bude muset drobátko ještě snižovat, aby se zmenšila ta díra mezi pneu a blatníkem co se díky užší pneu vytvořila :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...