Přejít na obsah

modrý béňo


Doporučené příspěvky

no tak cca 5hodin jedno kolo a ještě není hotovo. Nejpracnější je z toho sundat ten lak to tam 2 - 3 hoďky a pak nasadim nástavce na vrtačku a "jedeš" .. Ale ještě tomu chybí poslední vrtsva přeleštit tim nejjemnějším kotoučem a pastou. To si nechávám až budou všechny 4kola hotový tak pak je vemu najednou všechny.

Odkaz ke komentáři

kola se povedlo za víkend doleštit a vyleštit a výsledek? No jsem spokojen o 1000% lepší než to bylo, je to skoro jak zrcadlo :D jinak ještě mám problém co se středovýma pokličkama ... ty jsou taky "rozje**ný" ale jsou plastový mam za to tak rozleštit nepujdou ne? nějaké rady co s nima aby nedělali ostudu kolům? :D

 

tady malá ukázka jak to vypadá.. víc fotek sem neudělal udělam dýl.

post-27471-0-56264700-1421702022_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři

Košin: všechny ty kola měli ty kraje takhle poničené, některé víc a některé míň, byla to pakárna. Co kolo to to škrábance co se na něj vešlo :lol: s tou folií uvidím... do letních kol ještě chvilka zbývá, tak uvidím jestli něco vymyslím nebo mi někdo vnukne čuper nápad :D

 

hanys888: já na to měl šmirgl papír, vrtačku a sadu s 5 kotouči a 2 pastama. Byla to hoňka a až to nasadim na auto tak snad budu mít dobrej pocit, že to za to stálo :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Joo taky potkávám na cestách spoustu takových :D ale upřímně, už jsem byl taky jednou tím, kdo přecenil při předjíždění tu línou mrchu pod kapotou a jel jsem v protisměru proti autu... Jenže to už přece nebudeš brzdit když víš, že se tam vejdeš protože ten proti už skoro stojí :D

Odkaz ke komentáři

No to chci dělat, jenže chvilku jsem přemýšlel, že bych koupil černou RS a všechno z mého auta přeskládal do 1.8T a RS introš do TDI a prodal TDI s rs paketem. Vyšlo by mě to podstatně líp než předělávat naftu na stejnej výkon :) A ještě by mi zbylo pár tisíc na to abych si mohl dovolit živit benzíňák. Navíc bych měl i pořádnej zvuk :D

Odkaz ke komentáři

Tak neříkam taky na mě už párkrát blikli, když jsem předjížděl, ale bylo to v úseku kde se vejdou 4auta vedle sebe. Tady když mi viděl a beztak tam musel vjet mi docela nasral...

Jinak jak Závy říkáš, taky jsem to chtěl prodávat a koupit 1.8t, :D to mam vždy pár dnů chuť to prodat a pak mi to zas přejde... Třeba to jednou udělam až mi padne nějaká zachovalá do oka :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...