Přejít na obsah

shamp1xovo zelenomodrá kráska


Doporučené příspěvky

Laurin Klement: Ten stromek mi tam dal švára. Je to nějakej shit co dostali do dílny za díly. Je to hnus, měl jsem tam už jeden zelenej a obarvilo mi to celou řadičku, musím to hodit pryč a vydrhnout komplet interiér. Chtěl bych pořídit někde gumový rohožky u spolujezdce a možná i u řidiče, aby to přes zimu nebylo tak zadělaný. Co jsem jezdil v tom sportsback A3, tak tam to měl švára celkem vychytaný. Prakticky guma až ke dveřím. Když je bordel, jen se vyndá rozhožka ven, tam se umeje a je v autě zase pořádek.

 

Timil: Co se rádia týče, moc jsem si ho zatím neužil. Prakticky při cestě k rolbařovi, tam to dal dohromady a po cestě zpět už vstřiky K.O., jel jsem s tím teď akorát do práce... :huh: Ale až budu mít více zkušeností, dám vědět. Každopádně navi jsem v Praze otestoval a funguje bez problémů.

 

Kyselinka: Ani mi nemluv, když jsem to auto kupoval, bylo to pěkně vyčištěný, akorát si původní majitel nedal tolik záležet na pasech. Dnes mám ze zadu od prcka okopanou sedačku spolujezdce a všude jsou fleky. Stačí když třeba poprchává, tak než člověk nasedne, má o jeden šedivej vlas navíc... :pest::wallbash:

 

 

Odkaz ke komentáři

Bydlím na golovince, kousek od inferna :-)

 

JJ, vegy jsou fajn. Původně to byly alu na léto, ale teď jsem tam dal zimáky s tím, že když vyjdou peníze, seženu na léto nějaké 17" :loool:

tákže téměř sousedi:-)

je X měsících zavítám do tématu vaše OII, co je tu nového a hned kadaňák:-)

máš na autě samolepku?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Proto jsem to po delší době umyl. Už jsem se na to nemohl koukat.

 

Aktuální plány:

 

nové logo na volant

anténa žralok 6R0035501D

nové vnitřní potahy černá / zelená

 

Potahy už mám cca 3 týdny, ale ještě nebyl čas na instalaci :-/ snad se zadaří příští víkend :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...