Přejít na obsah

MirrorLink


Adiscz

Doporučené příspěvky

Zdravím,

nevím, jestli jsem to hodil do dobrého oddělení. Ale zkusím to. Nová Fábia dostala funkci MirrorLink a tak by mě zajímalo, jestli se tato funkce dostane i na OIII, protože mi to celkem v autě chybí. Jestli se jedná pouze o SW update, který bude k dispozici nebo se to bude dávat jen do nových OIII?

díky

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si dnes hrál s VCDS. Chtěl jsem si aktivovat skryté (servisní )menu. Údajně bych měl mít jednotku 37, ale tu nemám to je totiž navigace (nemám, mám Bolero). Takže si myslím, že by to mělo být 5f Information Electronic. Tam jsem našel kanál na Developer Mode, ale když jsem ho chtěl dát z NOT ACTIV na ACTIV, tak mi to napsalo že hodnota je mimo rozsah. Tak tím jsem s pokusama asi zatím skončil, dokud se nedopátrám dalších informací. Jinak telefon mám Galaxy Note II a věřím že s příslušným softwarem to půjde.

Se zájmem budu toto vlákno sledovat.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si dnes hrál s VCDS. Chtěl jsem si aktivovat skryté (servisní )menu. Údajně bych měl mít jednotku 37, ale tu nemám to je totiž navigace (nemám, mám Bolero). Takže si myslím, že by to mělo být 5f Information Electronic. Tam jsem našel kanál na Developer Mode, ale když jsem ho chtěl dát z NOT ACTIV na ACTIV, tak mi to napsalo že hodnota je mimo rozsah. Tak tím jsem s pokusama asi zatím skončil, dokud se nedopátrám dalších informací. Jinak telefon mám Galaxy Note II a věřím že s příslušným softwarem to půjde.

Se zájmem budu toto vlákno sledovat.

Galaxy note II má podporu mirrorlink.

 

The following Samsung smartphone model is compatible with your Car Audio device via MirrorLink™

OS Manufacturer Model Name Note Android Samsung GALAXY S III *1-*8 Android Samsung GALAXY Note II *1-*8

 

To use MirrorLink™, Samsung Drive Link application is needed. For more detail, please check your carrier's website orSamsung Apps website.

 

takže tak.

 

Jinak doufám, že update vyjde co nejdříve a mirrorlink bude! :) Dost by se to hodilo! :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Ano, tak to chápu i já. Jenom tam vidím technický problém v tom, že displej rádia má určitě jiné rozlišení než displej telefonu a nevím jak se to bude řešit. Jestli to budou umět jenom některé aplikace, nebo jestli telefon pro tento účel změní své rozlišení, fakt nevím. Asi by měl někdo navštívit ŠA nějakého dealera a podívat se, jak je to řešeno ve Fabii a hodit sem info.

Odkaz ke komentáři
Guest Roman91501

Mirror link lze aktivovat přes skryté menu...bohužel je nutná ještě podpora ze strany telefonu...standardně to aplikace v telefonu umí přes WLAN.

 

Pre smartphony s androidom a Iphony - Mirror link pre BOLERO v rusku s prehladom uz davno zvladaju.... telefonovanie, navigacia, hudba, ebooky, filmy.... Dokonca aj wifi do auta.... nie je ziadny problem.

 

Pozri sem:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5jwU4Z9lYcU

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tchHbDD0v5A

 

https://www.youtube.com/watch?v=vP322DtoSHs&list=UUHyrkoKvfiYmjMIBKDl02xA

Odkaz ke komentáři

martinger: Ak bude tvoje auto vyrobené po 45. týždni, tak už XDS budeš mať. Ak skôr, tak z výroby ho mať nebudeš, ale nie je problém ho aj tak aktivovať :palec:

 

MirrorLink u Octavie oficiálne bude od 22KT/2015, takže od MR2016 a SmartGate by malo byť už od 48KT/2014, takže ešte tento modelový rok. Som zvedavý, v čom bude zmena v jednotkách...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

No to je fakt, na to jsem nepomyslel. I když třeba rádio na pozadí hraje podobně, jako když si na displej Bolera dám třeba nastavení vozu nebo klimatizace. Kromě toho lze také použít radio v telefonu, pokud Bolero přenese i zvuk. Ale v každém případě se připravím o jeden displej. Mně to teda odradilo.

Odkaz ke komentáři

Je třeba to brát jako absolutní začátek nové konektivity v autech. Vím, že to zní dementně, ale je to tak. Zatím tomu brání to, že gůgl i jabko si dělají vlastní věci a jejich lobby je velký a proti tomuto. Do letošního roku se nebyly schopny tyto firmy domluvit na shodném postupu, od příštího roku ale budou dělat některé věci obdobně a mělo by to ve výsledku vézt ke kompatibilitě obdobných systémů.

 

Začátek podobného systému u Mini a BMW nebyl tehdy jiný :D

Odkaz ke komentáři

Jo, jo. Řítí se nám to dopředu. Nejnovější Auti TT už vepředu nemá "budíky" ale v podstatě monitor, na kterém si lze promítat cokoliv. Tady příklad na pozadí běžící navigace a v popředí rychlost, otáčky a ještě nějaké údaje. Je jasné, že mnoho různých nastavení a skinů umožní auto a když se člověk napojí na řídící jednotku tak dle mě kreativita nebude znát mezí.

 

post-36843-0-56314400-1415523780_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...