Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny ve spolek

 

Někdy v srpnu jsem se dočetl o akční verzi Octavie Tour, která se jmenuje Trumf. Nato jsme objeli jsme pár salonů, nechali si udělat pár nabídek, nakonec to stejně dopadlo tak, že salon do kterého to máme nejblíž nám udělal nejlepší nabídku, takže jsme sice ještě chvilku váhali s objednávkou, ale nakonec jsme se rozhodli pro koupi 18 října. Auto vyrobili ve Vrchlabí 17 prosince a přebírali jsme jej až 28 prosince.

 

Je to tedy Octavia Tour Trumf liftback s motorem 1,9TDi 74kw, barva červená Corrida. Výbava navíc je sportpaket (u dieslu pouze přední RS nárazník, tříramenný volant, kožený paket, křídlo, sportovní sedačky, a letní 16" alu Spider). Navíc ještě výhřev sedadel, bederní opěrky, zadní stěrac a plnohodnotné rezervní kolo. Na salonu doplnili už jen gumové koberečky a zástěrky. Snad je to všechno

 

Pár fotek jsem stihnul ještě včera, když bylo hezky:

post-341-1262207473_thumb.jpg

post-341-1262207490_thumb.jpg

post-341-1262207510_thumb.jpg

post-341-1262207541_thumb.jpg

post-341-1262207563_thumb.jpg

post-341-1262207585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

mooooc pěkný :) spousta lidí pořád dává přednost OI a dělaj dobře, je to super auto :palec: a pěkná výbava :(

 

spooky1: teď jsem viděl spoustu těhle octávek po Mladý Boleslavi a taky jsem koukal na ty zrcátka a neni to tak špatný jak jsem si poprvé myslel když jsem to viděl na obrázku na netu ;)

Odkaz ke komentáři

Díky všem za pochvalu, potěší :palec:

 

Zrcátka jsou parádní, je v nich krásně vidět, díky tomu, že jsou tak velký ;)

 

Včera jsem byl na montáži autorádia. První věc na kterou jsem zapomněl - nechali jsme si dát 8 repro do auta :( Časem je ale stejně vyměním za lepší + MDF podložky :)

Odkaz ke komentáři

Ještě jednou díky všem za pochvalu, jsem rád, že se líbí :smich:

 

Alessi: Fabie je taky mazel, stála mě spoustu práce, úsilí a hlavně peněz. A byl jsem s ní opravdu spokojený, být to kombík tak zůstavá doma, ale prodat ji musím :smich: Maxidot jde bez problémů objednat, ale to bude časem práce pro Vašu, stejně jako tempomat, který je ve Fábii taky :palec:

 

Čau Burku, až bude čas a budete mít nějaký srázek přijedu rád ukázat Octuli :D

 

Po obědě jsem stihnul namontovat loketku, tak jsem udělal pár foto :P

post-341-1262276632_thumb.jpg

post-341-1262276756_thumb.jpg

post-341-1262276786_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...