Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


Doporučené příspěvky

Jo, to byla moje fotka, je to hliník a na zadních je jen černý plast. :-)

Možná bych se trošku bál, že je ten hliník poměrně měkký a můžou být na tom vidět brzo nějaký oděrky, nebo myslíš že to bude v pohodě? Ty druhý mají ten nápis z oceli, to by mohli být odolnější na poškození

Odkaz ke komentáři
Garrett lišty v černém laku by byly určitě zajímavé, ale já jsem měl na mysli nechat stříknout lišty do barvy vozu :)

Do barvy auta já ti nevím, mě to pak přijde takový příliš jednotvárný, je tu myslím jedna červená RSka s lištama v barvě auta a nevím no, rozhodně to chce mít srovnání a pak se člověk rozhoduje líp ;)

Odkaz ke komentáři
Možná bych se trošku bál, že je ten hliník poměrně měkký a můžou být na tom vidět brzo nějaký oděrky, nebo myslíš že to bude v pohodě? Ty druhý mají ten nápis z oceli, to by mohli být odolnější na poškození

 

Tvrdý to je dost a myslím že ty "tvoje" jsou se stejného matroše akorát jiná povrchová úprava.., možná.

Ale důležitá je ochrana prahů. :)

Odkaz ke komentáři

Tak dneska jsou to dva měsíce co mám auto doma, najeto 3106km s průměrnou spotřebou podle PP 5,7l a na spotřeby.cz mám 6l. Někdo z nich mi kecá :P

 

A dnes poprvé jsem jel večer až byla opravdu tma a zjistil jsem, že potkávací světla svítí celkem normálně, ale dálky jsou katastrofa, buď koupím lepší žárovky a nebo rovnou xenony, Fabie na tom byla líp :lool:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Tak dneska jsou to dva měsíce co mám auto doma, najeto 3106km s průměrnou spotřebou podle PP 5,7l a na spotřeby.cz mám 6l. Někdo z nich mi kecá :P

 

A dnes poprvé jsem jel večer až byla opravdu tma a zjistil jsem, že potkávací světla svítí celkem normálně, ale dálky jsou katastrofa, buď koupím lepší žárovky a nebo rovnou xenony, Fabie na tom byla líp :P

dej origo xeny bude to pecka :lool:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Šel bych do nich hned, ale mám to doma těžký, odpověď je napřed našetři peníze na svatbu a pak si na auto kup co chceš ;)

 

Ještě, že už se to blíží :)

Kua toe nomální vidírání chlape :palec: :) njn ženský ty tohle nikdy nepochopí :lol:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Tak to máš pravdu :)

 

Zase tak tvrdý to ale není, prosadil jsem si nový auto, prosadil, takže pohoda :D

Toe pravda ajaký pěkný :D :D holt to chce pomalu polehoučku tak se na ně musí :D

Odkaz ke komentáři

Kola mám 16" :rolleyes:

 

V sobotu jsem je pěkně vyčistil, protože byly trošku špinavý jak byly pár dní na autě a pneu natřel přípravkem od želvy, dělal jsem to tak už loni když jsem koupil nový pneu a jsou pořád krásně černý, jednou za 14 dní přetřít a vypadá to parádně :angry:

Odkaz ke komentáři

Děkuji :D

 

Po obědě jsem si říkal jak jste na tom, jestli už jste doma a jak se ti jelo a hlavně když jste odjížděli měl jsem opravdu zvláštní pocit, s Fábulkou jsem byl moc spokojený, těch hodin a dnů strávených mytím a leštěním, různých výletů - no je na co vzpomínat :D

 

P.S: máš supr avatar :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...