Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


Doporučené příspěvky

Něco nového - včera odpoledne auto píplo, dívám se o co jde a olej. Najeto 4500km a musel jsem dolít 2dcl, olej jsem sehnal v místním bazaru za 500Kč :rolleyes:

A při dolívání jsem si všimnul už 3 oděrek od kamínků, jo vím, jsou to blbosti, bude to horší, ale sere mě to, v týdnu si zajedu pro lakovou tužku, zatřu to a ještě to vezmu jemnou brusnou pastou od 3M ať je to co nejmín vidět

Odkaz ke komentáři
Něco nového - včera odpoledne auto píplo, dívám se o co jde a olej. Najeto 4500km a musel jsem dolít 2dcl, olej jsem sehnal v místním bazaru za 500Kč :rolleyes:

A při dolívání jsem si všimnul už 3 oděrek od kamínků, jo vím, jsou to blbosti, bude to horší, ale sere mě to, v týdnu si zajedu pro lakovou tužku, zatřu to a ještě to vezmu jemnou brusnou pastou od 3M ať je to co nejmín vidět

Jooo nevýhoda nového auta (ale jedna z mála :lol: )

Odkaz ke komentáři
chipmann: Co se týče laku už ted mám celkem nervy z leštění, nechci si tam vytvořit takový ty mikroškrábanečky, taky jsem na auto ještě ničím nesáh, pouze wapkou a na ní jsem byl snad za poslední 2 měsíce aspoň 10x

 

čermi: :rolleyes:

když to nebudeš cpát do myčky (což u tebe nehrozí že) tak bych to jako takovej problém neviděl chce to kvalitní autokosmetiku

Odkaz ke komentáři

:rolleyes:

 

Ted nejak lituju ze jsme se rozbily a nekoupily tu novou Tour-ku! No stejne ten sport.paket bylo nemozno objednat takze neva.

 

Ale Tvoe auto je booomba!!!!

 

A ted se my hodne lidi bude smat ale ty 16" spidery jsou na klasicke visce auta paradni, pri RS-ovem snizeni a nebo pri tuning snizeni jsou nejak FUJ! Strati se tam. Ale takhle - nadhera!

Odkaz ke komentáři

Všem děkuju, jsem moc rád, že se Octa líbí :)

 

MfM: v podstatě s tebou souhlasím, 16" kola a výška auta tak jak teď je mi taky přijde, že to vypadá prostě dobře, snižovat se nechystám a kupovat větší kola taky ne, takže to tak nějakou dobu i hezky zůstane. Jediný co by to chtělo, tak jsou podložky pod kola, mohly by stačit 15mm

 

Vladan: no jo, můj foták kompakt, starý cca. 5let dělá co může ;) Navíc auto nebylo umytý, jen ve středu jsem byl wapce, takže už to bylo trošku špinavý, je to vidět na prahu, lesklý místo je čistý od nastupování kdy se utře kalhotama a zbytek je matný :)

 

Konny: mlhovky jsem nechtěl, budou xenony :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...