Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


Doporučené příspěvky

Kolega se taky pořádně snažil, byl jsem se tam na něj dívat snad každých 30minut :D

 

Nevím jestli má cenu něco objednávat, aby nám na ten sraz už nesněžilo :lol:

 

Dakie: díky :palec:

 

Martine: měl jsem z toho trošku vítr, ale opravdu to udělal pořádně :)

 

A dnes nám dorazil balík, co má malá tak trošku k narozeninám :wub:

post-341-0-66831000-1380734202_thumb.jpg

post-341-0-38720000-1380734207_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

To věřím, že jsi měl vítr, ale jak je vidno, dopadlo to hodně dobře :palec: . Jinak nechtěl jsem se vnucovat, ale nebylo by to špatný, kdyby nám to všem místním před srazem přeleštil :D a sníh snad ještě nebude :)

 

PS: sedačka vypadá dobře a jak to tak vypadá, tak i malé se líbí :palec:

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři

Stála kousek od Červinkovy zastávky v Brně. Potkal sem jí cestou ze školy... Koukám, že v dáli stojí nějaká leštěnka, tak jsem si řekl, že na ní kouknu.. Z dálky už jsem viděl, že má černou masku. Přijdu blíž a vidím nápis octaviaclub a bylo mi jasné :lool: a řeknu ti, že to do poslední chvíle vypadalo jako bys měl 17" spidery :palec: Ony i ty 16" vypadaj dobře ! Moc pěkná je.. Jen jsem měl divnej pocit, když jsem si jí prohlížel, aby to nevypadalo že jí chci ukrást :lol:

Odkaz ke komentáři

Deko, vypadá ten výřez dobře, taky jsem si říkal, když jsem tu fotku upravil. Ale na změnu v reálu se určitě nechystám ;)

 

Závy, díky pane, že jsi tam nechal! :pivo: :lool: Parkovala tam s ní žena a určitě tě neviděla, to už by se mi zmínila, že nám někdo okukoval auto ;)

 

Kolage, škoda toho isofixu, drží to o dost lépe než jen když je přichycená pásem. Máme obě dvě možnosti jak ji přidělat, kvůli 2 Feliciím, který ještě v rodině jsou a malou určitě někdy na výlet povezou :)

Odkaz ke komentáři

Ve středu jsem byl na výměně oleje, koupil jsem od ho Jima a i s prací v autorizáku + filtr samozřejmě to vyšlo na krásných 1400Kč :)

 

Jinak mi odchází ledky v čtecích lampičkách, na obou už svítí jen půlka diod. Hned jak najdu původní žárovky, tak je dám zpět, to samé v parkovačkách.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 3 měsíce později...

Přeskočím rovnou do roku 2015 :)

 

Nic mimořádného, nebo nového se neděje, Octa jezdí tak jak má, vše funguje, jen se mění olej a leje nafta. Ale ve středu to bylo 5 let a 2 měsíce a na budíkách mám o jedno číslo navíc, skoro to vypadá jak milion, ještě jsem si nezvykl :P

 

Celkově můžu říci, že to auto naprosto splňuje to, co jsme od něj čekali a spíš ještě o něco víc :wub:

 

 

post-341-0-44073600-1424630098_thumb.jpg

post-341-0-39008700-1424630110_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...