Jump to content

OII zatmavení světel do mlhy (alá Monte Carlo)


Gregy

Recommended Posts

Zdravím, vytvořil jsem podrobný návod, ze zatmavování mlhovek, jako to mají Škodovky Monte Carlo (nebo O3 a Superb 2 FL). Zatím jako video návod, postupem času zveřejním komplet foto návod zde. Dodám, že funkčnost mlhovek se samozřejmě nezměnila a svítí naprosto stejně, jako předtím.

 

Pokud by se někdo úpravy bál, tak vám to mohu udělat. Výměnou za nalakování lišt okolo auta :P

Link to post

Hoď kdyžtak fotku. A jak ti to tím ředidlem šlo sundat? U té kyseliny je fór v tom, že to jenom potřeš a ono to krásně sleze samo, nemusíš hnout ani prstem a navíc místa která nepotřeš slezou taky, kvůli výparům v sáčku. Základ na plasty asi není potřeba, ale když už se s něčím seru, tak aby to vydrželo :).

Link to post
 • 1 month later...

U té kyseliny je fór v tom, že to jenom potřeš a ono to krásně sleze samo

Fór je, když jí naleješ do kyblíku (samozřejmě plastového), přileješ peroxid vodíku technický 30% a ponoříš to do toho. Místo 8hodin to máš za 8vteřin :lol::palec:

Edited by šulda
Link to post

šulda: to je sice super, že je to za 8 vteřin. Ale kolik potřebuješ té kyseliny, aby si tam mohl aspoň z části ponořit třeba tu vložku z hlavního světla...kupovat 6 litrů kyseliny+peroxid vodíku, kvůli tomu, aby to bylo rychleji je podle mě zhovadilost.

Link to post

1) Řekl bych že to každej rozumnej člověk veme s rezervou

2) Na masku chladiče sem použil 2l kyseliny a 2 kysličníky takže na mlhovky (o kterých je tu řeč tak to nepřekrucuj) by stačil 1l kyseliny kterej stejně musíš koupit 35kč + jeden kysličník kterej mě tenkrát stál 33kč takže jakáže je to zhovadilost?

Link to post
 • 5 months later...
 • 3 months later...

Panove zkouseli jste nekdo rozdelat i mlhy z octy2 faceliftu? Jinak mi sel ten chrom i obycejnou alpou ale rychlejsi byl pripravek Lacer ktery se prodava v Autokelly. Ale spis me zajima jestli teda nekdo zkousel ty mlhy z faceliftu.

Link to post
 • 1 year later...
 • 1 year later...
 • 3 weeks later...
 • 1 month later...

Ahojte,

jak to je s denním svícením na O2FL? Když budu sundávat chrom, tak předpokládám, že kyselina odstraní ze všech ploch, takže i za žárovkou denního svíceni. Můžu mít potom nějaké problémy s policií, že to bude černé?

Díky :beer:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • To jsi mě rozesmál....  Jasně z doslechu, klasika, ... Máro, Málo, nám tam vše funguje bez závad,  nefunguje váš ventil, .... To není o žádném  vymýšlení řešení nebo jiné vyšší dívčí.   Vy jste za něj dostali peníze,  vaše dodávka, vaše montáž. To jen na okraj. Tak to neházej jinam. Tím tuhle diskuzi končím, číslo na mě máš.  Haníš tady servisy tak jsem ti jen chtěl připomenout, že mince má dvě strany. Pokud tě ta Čáslav zajímá, pak tě zvu na kafe ....
  • Tak jsem dnes rozebral nabu a zde je ložisko které při protáčení v prstech nepravidelně drhne                     sftnt 6200-2rs asi se tam dostala voda a chytlo to lišku,
  • tvoji najatí živnostníci s tebou to jste byli prý taky experti, co jsem jenom z doslechu slyšel, tak jim ukázat vše do detailu... však jste to mohli dodat celé, navrhnout typy atd..., naprojektovat a byl klid... někdo dělá marku, někdo tahá trubky, někdo dělá tohle a tohle.... Měli si koupit hotové řešení - výrobek tam si myslím, že je největší problém.... je to něco, jako kdybys na koleni vyráběl nějakej stroj.... ale víc fakt nevím, mám to jenom z doslechu.... p.s. čáslav sem neřešil já, ale kolega s bráchou..... kdybych řešil vše, tak už si neudělám ani pár dní volna.... dovolený za 5 let mě zbývá furt asi 60 dnů....
×
×
 • Create New...