Přejít na obsah

Power ball (OctaviaClub liga)


Blacky

Doporučené příspěvky

Kolik natočíte na druhé ruce než máte rekord? :)

Ty když jedeš na největší otáčky tak to vezmeš nejdřiv do slabší ruky a po roztočení přendáš do silnější?

Zkoušel jsem to i timto zpusobem ale výsledek skoro stejný.Jinak na té slabší roztočim na cca 3 tisice otáček a pak to přendávám do silnější :P

Odkaz ke komentáři
roztočím to v levé cca na 11tis :-) a pak strčím do pravé ... když točím ale i jen v pravé tak dám stejně... jenom mám pak víc unavenou ruku.

Ty jseš bejk :) a já jsem sračka! Nechápu to...přitom mám předlokti docela silny a o paži už vůbec nemluvim...prostě nemám asi ten správnej styl :P

Odkaz ke komentáři

Na tom není co zkazit ... Sundas gumu po obvodu, odšroubujes ty dva sroubky a zmáčknes ho na bocích. Měl by se ti rozlousknout. Ja to poprvé dělal ve svěráku, teď ho normálně udělám aj rukama. Pak to jenom vyčistis, vezmeš líh, vydrhnes všechno co jde a je to ;) tam není ani co poplest. A vyplatí se to :)

Odkaz ke komentáři

post-2774-1267119047_thumb.jpg

 

12982

 

Mě to strašně bavilo ... to když sem tady viděl PB tak jsem si ten svůj starý prosě musel opravit :palec: a koupit ještě jeden aby náhodou ten starý nerupnul

 

Levou zkouším taky, nemůžu se dostat přes 12000 :smich: Max 11960.

 

A připadá mi že ten obyčejný je takový ... nvm .. dá se říct že klade větší odpor než ten signature :palec: ale roztočit jdou stejně. Možná mi to jenom připadá nebo už je moc vyjetý ... nebo nevyvážený

Odkaz ke komentáři
Má smysl čistit PB po necelém měsici?

 

podle toho jak točíš. Myslím si že určitě jo, možná i častěji. Jestli točíš každý den tak by to možná i za ten týden max dva vyčistit :palec: když to drhne, není to ono .... já du svůj čistit teď po dvou dnech.

 

Když točíš, tak se ti tam dostane prach a ještě se točením ošoupávají plasty a dělají se takové šupinky, všechno to chce dostat ven :-) a pak třeba bude nějaký ten rekord

 

btw foto po 2 dnech točení:

post-2774-1267124524_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...