Přejít na obsah

Otázečka ohledně pal.čerpadla


TomasP.

Doporučené příspěvky

Ahojky chtěl jsem se zeptat...

Zhruba po 24hod.stání dojdu k auto otočím kličkem nechám nabehnout čerpadlo to vše ok...

Ale když zkusim tohle udělat napodruhe tak čerpadlo naběhne,ale jako by bylo seple nějake relatko a je pár vteřin slyšet jemny pysklaví zvuk...Tak si říkam zkusím udělat na potřetí nechám naběhnout čerpadlo a jak doznívá ten písklavej zvuk tak v ten okamžik nastartuji,ale otačky jsou na 2000 a houpou sebou...

Tak to vypnu a při dalším pokusu čerpadlo normálně nabehne žádné dozívání pískáni nastartuji otačky studeneho motoru cca1200 což je v poho...

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jasně jde o to,že zrovna moc hlasité to není a když si někde v rušnem prostředí tak to není ani slišet,zrovna včera jsem nastartoval jak všechny kontrolky zhasly jenže ta klapka se zřejmě nenastavila a jízda to bylo něco otačky houpali od 1000 na cca 2500.

Zastavil jsem znovu počkal jsem cca 15sekund až všechno stichlo a bylo to ok...

Mam spiš strach abych tu klapku nějak neodrovnal když se tak dlouho nastavuje určitě to neni v pořádku jenže v těch mrazech...

Odkaz ke komentáři

Kolik má auto najeto? Je totiž možný, že ta klapka je KO a bude ji potřeba prostě vyměnit. Já už jsem taky musel klapku měnit... Jinak to nastavování by mělo trvat tak 3-4 sekundy a ne tak dlouho s tím, že se ještě nenastaví!!! Zkus nechat auto ještě napíchnout na diagnostiku, ať víš, jestli ti to něco nebude psát :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...