Přejít na obsah

Nenechavci u Ostravské univerzity


Doporučené příspěvky

Podělím se s váma o můj nepříjemný zázitek se svojí Octou :).
Všechno se stalo za bíleho dne mezi 9-10 hodinou dopolední v areálu Ostravské univerzity v Ostravě, a to na klasickém parkovišti. Profesionální zloděj se nejprve pokoušel překonat zámek dveří řidiče zn. FAB, když zámek neměl chuť zloději odolat, tak přišla na řadu rána pěsti do bočního skla řidiče. Ztratilo se autorádio Pioneer s CD přehrávačem a USB slotem - černé rádio, červené podsvícení, fotografii bohužel nemám.

 

A poučení? ... schovávej si úplně vše.. divím se, že nám zloději na chodníku nezouvají boty :)

 

PS: Policie ČR případ po měsíci samozřejmě odložila, údajně žádná z kamer nebyla v provozu. Něco jako otisky prstů nebo něco takového samozřejmě nehrozí :). Na příjezd hlidky PČR jsem ČEKAL 3 HODINY.

post-42077-0-20620600-1419185379_thumb.jpg

post-42077-0-77999100-1419185389_thumb.jpg

post-42077-0-92459000-1419185405_thumb.jpg

post-42077-0-02900900-1419185413_thumb.jpg

post-42077-0-57033900-1419185425_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

První dvě rádia jsem si koupila za 3500,-. Vzhledem k tomu, že to kradou i bez panelu, koupila jsem další za 2000,- a víc to nebudu řešit. Zlodějům je jedno, co kradou, hlavně že je to z oktávky. Když chodím ulicemi, všichni mají rádio včetně panelu a v tom píchlou flešku, nikdo z majitelů se nebojí. Ale jak jde o oktávku, tak prostě rozbíjej zámky, okna a berou levný rádia.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Dnes se můžu podělit o svůj zážitek. V Ostravě na 28.října mi dnes nějaký (asi profík) vlezl do mojí O2 - žádné okno nebylo rozbité a zámky jsou v pořádku. Hned ve vedlejším autě seděl nic netušící mlaďas, kterého si nenechavec asi všiml hned po tom co vlezl do auta a prolustroval kastlík. Naštěstí se neztratilo nic a pravděpodobně díky vyrušení jsem nepřišel o Bolero,xenony nebo dokonce celou káru. Mlaďas byl hodně překvapený,když zjistil že majitelem je někdo jiný. Údajně se to hovado dostalo do auta během pár vteřin... ruce jim sekat, to je málo!

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...