Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+3 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

Technická: Nevíte o někom, kdo umí / má možnost pájet SMD součástky? Potřebuju vyměnit pár LED modulů (původní svítí žlutě a chci tam dát bílý) a nechce se mi kvůli tomu kupovat pájecí stanice. Samozřejmě to nechci zadarmo.

led1.jpg

led3.jpg

Odkaz ke komentáři

Jardovi jsem psal ;) Cenu mi hodil fakt slušnou, levnější to asi nikde nebude (neřeším +- litr). Akorát teď v zimě nedělá, ale tak to asi přežiju. Beztak mají být minimálně do půlky února teploty nad nulou, takže počkám na březen a skončím u něj :)

Odkaz ke komentáři

Ty aktualizace jsou fajn, že to maj takhle veřejně a nemusí se člověk nikde doprošovat :palec: A předplacený servis těžko říct, musela by se vidět konkrétní kalkulace a srovnat s klasickým servisem. Ale pokud někdo jezdí hodně a servisuje často, mohlo by to vycházet zajímavě.

Odkaz ke komentáři

Ceník jsem vygooglil, ne teda na origo Škoda stránkách ale jinde, nicméně ceny jsou takové, jaké jsou... (třeba Citigo je dražší jak Fabie nebo Roomster, zvláštní)

 

více ZDE

 

  • Varianta Standard zahrnuje všechny servisní úkony předepsané výrobcem, tedy zejména pravidelné prohlídky dle intervalu vozu. A to včetně výměny motorového oleje, filtrů či brzdové kapaliny a svíček.
  • Ve verzi Plus pak můžete počítat i s výměnou brzdových destiček a kotoučů, stěračů, doplněním klimatizace a jejím pravidelném čištění.
Mimo to počítá rozšířený program rovněž s kontrolou vozu před absolvováním STK a zároveň kryje náhodné poruchy stejně jako třeba prodloužená záruka značky. Obě varianty pak počítají s originálními díly značky a prací nutnou k jejich výměně. Čerpat je můžete u kteréhokoliv z 260 autorizovaných servisních partnerů v ČR.
Nicméně je zde zásadní otázka, jestli jsou lidi ochotni hned při koupi zaplatit dalších cca 12 - 70 tisíc za předplacený servis, nebo to raději uhradí po menších částkách při návštěvách servisu...
Odkaz ke komentáři

Tak předplacení by mělo smysl jen v případě, že by to vycházelo citelně levněji. A to se mi na první pohled ani nezdá. Když si vezmu Oktu na 150tis km ve full variantě za 64tis Kč, tak mi to přijde relativně dost. I když...zas je potřeba vzít v potaz, že to funguje zároveň jako prodloužená záruka, kterou by člověk jinak připlácel zvlášť.

Odkaz ke komentáři

Svět se v prdel obrací http://www.autoforum.cz/predstaveni/skoda-1-0-tsi-trivalec-vytlaci-motor-1-2-tsi-ze-vsech-modelu-az-po-octavii/ ...mimochodem parádně napsáno, nelze než souhlasit :palec:

 

Koukám, že jsem vyměnil vozový park právě včas, už i za mořem chystají změny http://www.auto.cz/chrysler-pentastar-v6-dostane-preplnovani-prime-vstrikovani-84561

 

Co dodat, snad jen:

 

10941004_872376139480472_418048033413065341_n.jpg

Odkaz ke komentáři

Asi tak. Nechci tu rozvracet pořádky, ale zlatej bowling na Jeep Academy :jelen:

:lol: njn, treba nejakú akciu ;) hm?

 

Asi z toho chce taky něco vytřískat, když už se ty prachy podařily z kasičky vysosnout :rolleyes:

 

s GP v Brne je vždy nejaký problém, asi to inak nebude :)

 

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...