Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+3 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

Samozřejmě přes zaměstnanecký voucher. Dokonce mi v pátek volala slečna a sdělila mi, jestli vím, že mi bude končit paušál a že mi nabídne různé nabídky. Jak jsem řekl, že mám voucher, byl hovor u konce. Řekla, že mi není schopna s ničím konkurovat.

 

post-229-0-39633800-1481194920_thumb.png

pozvánka do eshopu s 50% slevou

 

post-229-0-74923400-1481194999_thumb.jpg

obdržená nová smlouva

Odkaz ke komentáři

Tak ono je to těžký, když jsou jen tři reální operátoři...to se jim pak poměrně snadno udržuje status quo. Kdyby jich bylo deset, už by se někdo našel, kdo by tu cenu podstřelil :)

 

Ale je to i o lidech, když jim to akceptují a platí, tak je logický, že operátoři dobrovolně ceny neshodí, to by neudělal žádný obchodník. Takže začarovaný kruh.

Odkaz ke komentáři

Jo jo, poslední dobou mě O2 taky začíná pěkně štvát, ale jelikož platím za mobil s netem asi 220-230 Kč, tak to neřeším. Ale doma jsme zrušili O2 TV a chtěli rušit i pevnou linku, ale na to dali slevu, tak zatím zůstala. A VDSL od nich mít musíme, nic lepšího tam není a do vesnické WiFi jít nechci.

Odkaz ke komentáři

Jj, je to tak. Ono asi taky záleží na starostovi / zastupitelstvu, o co se zasadí. Já bydlím ve městě 10tis obyvatel a je tam VDSL a WiFi (sídliště má kabelovku a je tam tuším i net, my jsme periferie).

 

Ale chalupu mám v sousední vesnici s 800 obyvateli a tam mají už pár let natahanou optiku. Jede jim na tom telefon, televize a samozřejmě net :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak to mají i v Syro. Než tam vznikly "milionářské čtvrtě", měli místní kdo ví co. Po zástavbě tam přivedli optiku a mají tam skoro levnější a spolehlivější připojení jak Netbox. Více zde, společnost Vivo

 

 

Na druhou stranu jsem se v pátek loučil s penthousem v Lískovci, kde někteří z fora i leccos zažili. Zaujalo mě, jak má vyřešené připojení Netbox. V bytě byla před několika měsíci zrušena smlouva na služby Netboxu a nový zákazník si jen připojí kabel do nějakého zařízení, vyplní pár údajů o sobě, zaplatí kartou a je hned online. Žádný šaškování, žádný technik, žádné čekání na papírové smlouvy apod. Opravdu luxus ta samoaktivace. Který z poskytovatelů tohle má? Minimálně u O2 nebo UPC člověk potřebuje speciální zařízení a už jen to je ztráta času a další výdaje navíc.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...