Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+3 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

Pořád tu tvoji fotku zkoumám a působí to na mě, že u tebe ty 17" mnohem více sedí s blatníkem (rozdíl je v tom, že ty máš 7,5x17 ET47 a já 7x17 ET49). U mě jsou i tak pořád mírně zalezlé.

 

 

 

hele já s tím ET a šířkou ráfku laboroval dlouho, dokonce došlo i na olovnici a vodováhu .... to už na mě málem volali v salonu Chocholouška .....

post-117-0-20214200-1457882437_thumb.jpg

post-117-0-72314200-1457882471_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Sem narazil na sousedním fóru na pěknou hlášku týkající se motoru: "Porodníma bolestma si už prošel. Je už v řadě koncernových aut a funguje dobře. Na tak malej motor má slušný parametry."

 

Co se mi na tom tak líbí? Bylo to fórum amerik a týkalo se to 3.6 V6. Holt všechno je relativní :jelen:

Odkaz ke komentáři

... navic letosni kulata je zcela bezkonkurencne nejosklivejsi znamka za poslednich 5 let.

 

To teda,

ta roční mi hyzdí sklo. A ještě týdenní je svým tvarem opravdu na hlavu, ale měsíční je zcela normálního tvaru... Nechápu tu logiku prostě. Už aby přišla krabička nebo nejideálněji elektronická známka.

Odkaz ke komentáři

To já se klidně nechám sledovat. Dokonce bych rád koukal na nějakou svoji historii z mýtných bran apod., kdy jsem kudy projel atd.

 

Třeba Googlem nechávám sledovat telefon zcela dobrovolně. Nejednou se mi hodilo hledat, kde jsem byl ten den v tolik hodin. Kalendář prázdný, a Google historie polohy mi hned napověděla.

 

Ale ta el.varianta známky by vyřešila kde co. Od čištění skla, po nějaký řešení při výměně skla (i když existuje legální postup výměny přes poštu), tak třeba přes to, že se s nálepkami kšeftuje. Takže pěkně férovka a kdo chce jezdit, ať si ji koupí a je vše pěkně evidováno. Taky by se tím mohl rozšířit způsob pořízení - přes internet. Tedy kdykoliv si vzpomenu, koupím, zaplatím a vyjedu pěkně přímo z domova.

Odkaz ke komentáři

Nejsi sám, znám plno lidí v okolí. Nicméně všechno jde vypnout. Takže pokud nejsi fanda Windows Mobile či jak se to dnes jmenuje v telefonech, a iOS ti třeba nesedí už jen kvůli ceně, tak si u Androidu tu jednu fajfku vypni.

 

Pokud teda mluvíme konkrétně o Google a sledování polohy.

 

Já bych si osobně nejradši koupil Ajfouna, ale i když jsem to zkoušel uz nejmíň 3x, vždy jsem se vrátil k Androidu.

Odkaz ke komentáři

Lukana je dobrá. Kdybych si ji od vás taky koupil, dostanu na to nějaký certifikát?? ...Pokud jo, mohli by mi odpustit silniční daň :lol:

 

...Jinak CHáčko teda vůbec nemusím, ale dostal jsem za kvalitně odvedenou práci lahvinku od Jožky Šmukaře a klobouk dolů, luxusní materiál. Neskutečně chlastací víno :palec:

 

IMG_20160322_193542.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...