Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+3 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

A člověk by si řekl, že zrovna takový ústav jako Policie bude mít nějaký pořádný stroje a všechno zautomatizovaný. Ale asi ne na těch jmenovaných služebnách ?

Takový Tesco Clubcard má podle stylu obdrženého dopisu nějakou mašinu, která tiskne dopis a ke konci ho snad i pozohýbá a zalisuje na takový ty trhací papírky. Je fakt, že policie to snad dnes ještě píše na psacím stroji, musí to vložit do obálky s pruhem a snad i s tím dojít na poštu, takže to bude na dlouho...ale takový Waze na radary na D1 zrovna u Brna upozorňuje ? Dokonce je tam fyzicky myslím i značka a hlavně nepřehlédnutelný rám s kamerami

Odkaz ke komentáři

To neřeší policie, ale příslušný úřad obce s rozšířenou působností. A je to jak říkáš, sedí tam ouřada, píše to ručně ve Wordu, tiskne a strká do obálky :D

 

Jako v zásadě by se to zautomatizovat dalo, na základě RZ by si systém z registru vozidel vytáhl údaje o provozovateli, doplnil je do nějakého předdefinovaného dopisu, vytiskl, strčil do obálky a hotovo. Jenže to by nesměly být státní instituce sto let za opicema, ale musela by to řešit soukromá firma :)

Odkaz ke komentáři

Já mám pocit, že by to měly být jen 2 roky :)

 

Jinak brigádníky vzít nemůžou, protože by se ukázalo, že kdejaký dvacetiletý frajírek v pozici brigádníka by stihl za hodinu vyřídit 3x tolik věcí, než zasloužilý šedesátiletý ouřada, který klepe do počítače dvěma prsty kadencí ta.....ta......ta a CTRL + C nebo CTRL + V je pro něj sprostý slovo. A přece si úředničtí kapři nevypustí vlastní rybník :smich:

Odkaz ke komentáři

Taky si myslím, že jsem četl, že na tyhle přestupky mají 2 roky. Ale i tak. Jako z pohledu člověka, který do IT trochu dělá je to sranda. A i kdyby to měl někdo potvrzovat, tak by neměl být problém, aby každý "hříšník" měl obálku se složenkou do týdne od přestupku ve schránce B)

Odkaz ke komentáři

Já bych tomu zas tak nevěřil, když už v samotným návrhu uvádí: Rozvojový materiál má 119 stran. V závěru upozorňuje, že se plány nemusejí vydařit. Za důvody policie označila například změnu politické podpory, neochotu poskytnout peníze nebo nedostatek zájemců o policejní práci :lol:

 

Odkaz ke komentáři

mno to bych si tou spotřebou pomohl co :D a už vidim Lucku jak do toho jednou skladá kočárek

 

sám zvědav co zase přitáhnu dom, jediný co mě ted brzdí je že nemám kč, musím prodat a pak to bude rychlá akce, mám jednoho favorita zase u ovy(už 3 auto :D) tak snad tam na mě počká

Odkaz ke komentáři

Do ledna jsem si letos převedl jen jeden den, takže v lednu jsem měl 26 (+ 3 sick). Takže letos docela v "pohodě" proti předchozím rokům. Do teď jsem vybral 2 dny a za červen 18 dní, takže letos budou manažeři spokojeni :D (zbývá 6 + 3 sick)

Naštěstí mám před schválené neplacené volno, kdyby došlo na nejhorší. Takže kam jedeme? :lool:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...