Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+3 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

Nemáte někdo zkušenost s nějakými koncentráty do směsi do ostřikovačů? Mám zimní ale nějak to nebere mouchy a tak přemýšlím, že bych koupil něco takovýho. Jen otázka, jestli obyčejný stěrače vs. zimní směs s koncentrátem to pohřebiště much na skle oddělá, nebo i tak bude třeba čas od času ojet stěrkou na pumpě.

Odkaz ke komentáři

Pochybuju, že to stěrače vezmou. Něco jo, ale něco tam IMHO zůstane, to se musí umýt ručně. Já jsem teď v garáži vyhrabal nějakou srajdu na odstraňování hmyzu, co se nastříká před mytím auta a fakt to pomohlo, ale muselo se to pak smýt houbou.

Odkaz ke komentáři

No myslel jsem, že to půjde praktičtěji. Samozřejmě můžu po každé cestě po dálnici a při návratu z výletu zajet na benzinku a ojet sklo stěrkou na pumpě, ale myslel jsem, že by ten koncentrát byl tak kvalitní a silný, že by to stačilo jen setřít stěračem a bylo by čisto. Ty mouchy jsou teď v létě peklo. V pátek Brno > Praha = plný sklo mrtvol a tak cesta na pumpu. v sobotu výlet do Karlových Varů a při cestě zpět už zase hřbitov na skle. Takže opět návštěva pumpy a ojet sklo. Naštěstí to člověk ojede a je to jako nový, ale stačí vyjet mimo město a mohu čistit znovu.

Odkaz ke komentáři

Hele, on i ten přípravek na odstranění much, co se používá před mytím auta musí cca 5 minut působit. Takže nastříkáš, počkáš a pak umyješ. A opravdu to funguje. Ale vezmi si, že když to tam stříkneš ostřikovačem, tak to stěrač během vteřiny setře, takže to moc působit nemůže. To by musela být nějaká fest kyselina, ale to by sežralo i gumičky stěračů a hadičky po cestě :lol:

Odkaz ke komentáři

Ještě mě napadla jedna věc - zkusil bych na sklo aplikovat nějaký nano přípravek, takový ty "tekuté stěrače". Teoreticky by to mohlo být hladší než samotný sklo a mouchy by se k tomu tak nepřilepily a mohly by jít snadněji setřít běžným ostřikem.

Odkaz ke komentáři

volno, dnes jeste musim byt v Brne vecer pivko doufam ze to nedopadne jako minulej tyden ve stredu ale zitra kolem poledne po badecu bych chtel vypadnout nekam z Brna pryc, hledam inspiraci ale koukam pocasi bude vsude jinde o nicem a spis se vyplati zustat tady ....

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...