Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+3 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

Je to skoro jasné. Opraví to v origo servise dle daných postupů s novými díly a tak to bude jako nové, nebourané a ještě za skvělou cenu skladový předváděcí vůz na dasweltu (samozřejmě pokud nebyla zasažena určitá místa karoserie apod., kde by to byla totálka).

 

P.S. Neplánuješ o víkendu Jizbice?

Odkaz ke komentáři
Je to skoro jasné. Opraví to v origo servise dle daných postupů s novými díly a tak to bude jako nové, nebourané a ještě za skvělou cenu skladový předváděcí vůz na dasweltu (samozřejmě pokud nebyla zasažena určitá místa karoserie apod., kde by to byla totálka).

 

P.S. Neplánuješ o víkendu Jizbice?

Nevěřím že by si to prodejce troufnul schválně kouknu do galerie jak to auto vypadalo (četl jsem jen text a galerií neotviral) a budu monitorovat jestli se auto objeví jako nebourané na dasweltauto

 

Jizbice určitě ne byl jsem tam jednou tak před 2 rokama a s OC se to nedá srovnávat všechno je to tam po uzavrenejch skupinkách lidi co se znají žádné prolínání nebo program co stal za řeč.

Odkaz ke komentáři

Mali sme objednany G7... vo Wolfsburgu pocas burky bolo znicenych krupobitim par desiatok ci stoviek aut... na.salon prisla informacia, ze auto bude meskat (nevedelo sa ci je poskodene a v akom rozsahu) zobrali sme ine auto... podobne info vraj zakaznikom ani nemaju hovorit a auto sa preda ako nove neposkodene... mimochodom, PSA so svojim vyrobnym podnikom v Trnave robi to iste... suchnute auto pri prevoze sa prelakovalo a islo k zakaznikovi

Odkaz ke komentáři

Tak co jiného s tím, přece to nevyhodí :) Já si pamatuji to stejné u nás v roce 1996. Prohnala se blesková bouře, kroupy jak tenisáky a pomlátilo to několik funglovek OI u prodejce před salonem. Tak tomu na servisu odbrušovali střechy a vařili tam nový, byl to oficiální postup škodovky ;)

 

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...