Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Timil

Brzdy z O3 na O2

Recommended Posts

ahojte a viete mi poradit ci to sadne ked sa to meni komplet aj s otocom ? Tlmic mam 50 mm pred vymenou a chcem davat nove 55 mm ... bude to pouzitelne na 1,9 TDI ?

tezko rict no ale RS melo vzdycky nejakou barvu bud stare meli zelene trmeny a nebo novejsi cervene. Pochybuju o tom ze by se to oloupalo ikdyz ten tvar cca sedi, spis bych to videl na nejakeho silnejsiho golfa

Vypadá to luxusně. Zatím mám brzdy relativně dobrý. Akorát hrozne práší. Až je budu měnit, tak o tom popremyslim. Hlavně aby ten upgrade sel. Plánuji na léto nějaké 17-18,v zimě ale ty 16, takže brzdy 312 max na předek? A co zadek?

Mám za to že to tak je, že jsem se o tom už s někým bavil. Předek tuším 288? a zadek ta 260 tka. Co tak přemýšlím o úpravách na autě, tak kdyby se mi to povedlo udělat všechno, bude to dražší jak nákupní cena auta :-D

Zdravím pánové. Kdybych chtěl vyměnit 288čky za 312ctky tak musím měnit i brzdové třmeny,nebo by stačily jen držaky třmenů?

Nevěděl by prosím vás někdo?

pokud máš 288 tak stačí vyměnit kotouče, destičky a třmeny a držáky. ale být tebou už rovnou jdu do 340 či 345mm, protože 312 nejsou o moc lepší...

Budu dávat nové brzdy,tak jsem myslel,že bych vyměnil jen držáky třmenů a koupil hned 312 kotouče.

Pokud je třeba měnit i třmeny tak na to prdím a dám 288. Dík za radu..

U 2.0 lze pouze výměna držáků třmenů, ale je to trošku složitější, budeš mít větší kotouč, ale nebude ti k němu odpovídat pístek třmenu a ten se u FL ESP koduje, takže je nebezpečí, že to pak bude brzdit trošku kousavě