Přejít na obsah

Holyho "embéčko"


Doporučené příspěvky

Jsem seděl v tom starším modelu a fakt tam bylo neskutečně místa. O dost víc jak ve trojce. Jinak mně nafta taky nijak nevadí, prostě ji zase mám:-). Jen bych teda celkem bral ten třílitr. Stejnak je to kus od kusu. Vždycky jsem měl naftu, nikdy nebyl sebemenší problém, pak jsem si jednou koupil benzin a jak jsem dopadnul.......

Každopádně na naftovej třílitr vzpomínám dodnes

Odkaz ke komentáři

Vitej odpadliku:) Ode dneska budes pravidelne "zamerovan" :) Jake jsou prvni dojmy? Riso proc nakonec jsi dal prednost MB pred Bawem jak jsi mi psal ze jdes do trojky?

Velikostne to je stejny asi s trojkou to same co se tyce tridy. Je to tak?

 

Pročítal jsem recenze na tyhle dvě auta a Mercedes vyšel líp. I co se týká toho agregátu 2.2CDI. Sbíral jsem informace od mechaniků a dokonce jsem se zaregistroval na BMW a Mercedes klubu a kladl dotazy. V BMW klubu mi sami řekli, že tahle trojka má často problémy s rozvodama a sloupkem řízení a že vůbec to není to co byla předešlá generace. Naopak u Mercedesu je oproti předešlé generaci posun kupředu a ty motory se dávají i do dodávek a podobně, takže jich je poměrně dost a nd jsou dostupný. Tvarově je to asi jedinej MB kterej se mi líbí, hodně lidí mi doporučovalo E klasse, ale ta se mi nelíbí tvarově a je pro mě zbytečně veliká. (asi jako 5er od BMW). Takže po dvou měsících zvažování pro a proti jsem se rozhod pro hvězdu. Jestli to byla dobrá volba ukáže čas. Je fakt, že uvnitř je víc místa než u BMW. A je pohodlnější. BMW je zase víc o emocích. Jedna zajímavá myšlenka zazněla od známýho, kterej říkal. Podívej se do německa, rakouska, belgie...kdo si koupí BMW 3....mladej kluk, kterej to honí, lítá a až to vylítá dá to do bazaru. A kdo si koupí MB? Starší táta od rodiny, kterej k autu přistupuje jinak než nevylítanej mlaďas. Jasně, nedá se to paušalizovat, ale něco na tom je.

 

Odkaz ke komentáři

jj, dvoulitr od BMW v roce 2007-2011 se moc nepovedl, konkrétně verze 130 kW, tam to celkem dost často skákalo. Na druhou stranu měl tenhle motor kamarád v X1, najel na tom 180 tis.km, nikdy žádný zahřívání, dochlazování, olej běžně přejížděl o pár tisíc km.....a nikdy žádnej problém. Každopádně bych do tohoto motoru nešel. Tuhle 2,2ku od Mercedesu mám ve služebním Vitu a jede to krásně, na to, jak velká krabice to je. Myslím, že jsi zvolil dobře

Odkaz ke komentáři

pěkný auto

 

Tomáš píše že si kupuješ naftu a sám v ní jezdí, tak to je logika :D nafta je ok, pokud ji využiješ a vyhovuje člověkovi...

Ano, nafta na velké ježdění, ale takové to domácí žvýkání na pár km jedině benzín. A předpokládám, že s tím víc jak 15-20tkm ročně nenajede, takže benzín.

Odkaz ke komentáři

jasně. já jsem měl zase samý benzíny a teď naftu a nenajedu moc, cca 15 tis/rok.

 

Autem nejezdím, na přesuny mám mýho Specialized Epica a když už do auta sednu, jedu min 100km. A že mezi tím 1 - 2 týdny stojí v garáži, myslím, že to nevadí. Jinak máš parádní stroj, kde jsi sehnal tu kosmetiku, resp. kdo ti to doporučil? Dík

Odkaz ke komentáři

No, kliknul jsem tady na téma detailingu a začal pročítat. A jak jsem se dostával hloubš a hloubš tak jsem se rozhodl, že tu péči autu věnuju. Ostatně i Octavii jsem se věnoval a je to pěknej pocit, když se tě ostatní ptají, jak to děláš, že máš lak jak novej. Takže ty lahve na lak, kůži, motor jsou od Mr. Beana z Detailingshopu a ty nano přípravky jsem dostal jako "všimné" od výrobce, kterýmu jsem dohodil kšeft. Jen jsem to na Octavii už nestihl použít.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...