Přejít na obsah

Papikova OII FL


Doporučené příspěvky

To, ze EGR odchadza neni nijak zasadne citit, jedine mozes postrehnut ubcasnu zvysenu spotrebu, alebo jemne, parsekundove kmitanie otacok na volnobehu, po nastartovani na studeny motor. Nikde som necital, ze by ikonka zhavenia mala nieco so zadnymi svetlami.

Len poradim, ze radsej s autom moc nejazdi, lebo ak ti ide v nudzaku, tak nebude prebiehat regeneracia DPF a ten mozes takisto poslat do vecnych lovist :(

 

P.S: ak to budu chyby ako P0403, P046C, alebo P0401, tak zhanaj novy egr...

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Hele uz svitila i kontrolka motoru, ale stalo se to stylem ze se mi obevila kontrolka dpf tak jsem to projel, jak zhasla tak jsem v klidu dojizdel dom a ti se vse stalo.

 

Ohledne vagu vypis nemam (nevyfotil jsem ho), jen ze vypis byl takovy ze posledni regenerace nebyla korektne ukoncena a slus. Chlapik rikal ze to muze pustit vynucene ale ze je tam varianta vzniceni :D do cehoz se mi nechce.

 

Jeste se vas chtel zeptat jak je to s vyndanim a emisema? Asi uz neprojdu co? :D :D

Odkaz ke komentáři

Nie je to veru lacny spas, ale samotne DPF musi vydrzat na CR 250t km, ak to clovek nepodtaca a z casu na cas jazdi aj dlhsie trasy. Spalovanie tam prebieha uz pri nizsich otackach, nie ako u PD.

Podla mna uz bol filter nacaty, ked si auto kupil a zrejme ani km nebudu zial realne :(

Co sa tyka vykuchania, tak to by spravil asi kazdy majitel dizlu, no tu vznika otazka, ze co potom....?

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...