Přejít na obsah

Kde se nachází ŘJ a OBDII zásuvka ?


Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám Octavii 1.6 rok 1999 předface a pod volantem mám pouze připravenou díru na OBDčko a nikde tam dole není, ani za všema plastama. Poté jsem chtěl najít tedy ŘJ aby se diagnostika mohla zapojit natvrdo-podle známého by měla být v motorovém prostoru před řidičem, ale i ta chybí.... Zřejmě chtěly předchozí majitelé zabránit krádeži, ale zapoměly poslat zprávu kde se teď nachází :/ Proto bych se chtěl zeptat jestli nemáte nějaké zkušenosti kde by mohly být tyto 2 věci ukryté.....

 

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Bohužel, měl jsem už vyndaný celý kryt pod volantem a spolujezdcem a nic jsem nenalezl... měl jsem to ale nedávno v servisu na pročištění a nastavení klapky tak mě napadlo se zeptat tam.... A ještě mi teď začalo neco rezonovat za palubkou u spolujezdce tak doufám že tam bude zašitá ŘJ. Zjistím víc a podám info. Od predchozich majitelu nic nezjistim, protoze ten poslední prý netuší, protože se autech absolutně nevyzná, před ním to měla jeho matka a první majitel je z Hradce Králové a to je jak-si z ruky...

Odkaz ke komentáři

ŘJ se nachází pod plasty předního okna -zvenčí. Najdeš ji, když se podíváš vedle mechanismu stěračů - více ke středu auta. Všechny kabeláže z motorového prostoru jsou standardně vedeny přes průchodku u A-sloupku řidiče - pokud jsi měl rozebrané plasty, bylo asi nejjednodušší jít po svazcích. buď bys našel konektor, nebo nějaké napojení....

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím,

mám stejný problém. Po půl roce vlastictví vozu jsem potřeboval napojit diagnostiku, ale zásuvka ani kabel nikde.

Poprosím o radu, kde je nejpravděpodobnější místo ,,úkrytu´´? Předchozího majitele jsem kontaktoval, ale ten ví akorát , že to byla Octavia :D Zatím jse prolezl prostor pedálů ale nic.

Díky moc za radu.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...