Přejít na obsah

Žluťásek RS


Doporučené příspěvky

Takže budou to opravdu 280 zadní brzdy z T5 :palec: dneska sem zase něco podělal finalní natření třmenů, nachystání vodících čepů + nové prachovky a přišly kotouče a destičky. Takže poslední díl do skládačky který chybí je redukce mezi brzdovou hadici která je na originálním brzdiči a novám třmenem, kde je menší závit. Nicméně je to už od pondělka u soustružníka tak snad zítra by to mohlo být ^_^

 

post-41866-0-94249100-1467312115_thumb.jpg

post-41866-0-91818200-1467312254_thumb.jpg

post-41866-0-37325000-1467312407_thumb.jpg

post-41866-0-42218700-1467312507_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

měl bych otázku kde si sehnal šrouby pro uchycení držáku třmenu do adaptéru?

 

No škouby sem sehnal v práci, ony to jsou šrouby pevnostní z MANA z kamionu a drží nádstavbu M14x1,5 protože jinde sem nic nesehnal a ve škodovce sem se ptal a original jeden šroub 150kč za což sem se jim vysmál :loool: pač sem vedel že je mame v praci nové :D

Odkaz ke komentáři

jo takhle, no já takový možnosti nemám :-D nicméně přesnou specifikaci šroubu znáš? abych věděl co přesně sháním

 

Jasně potřebuješ šrou M14x1.5 stoupání délka 35mm a nejlépe pevnostní třídy 10K, nebo 12K ja mam 10K a myslim že to bohatě stačí vzhledem k tomu že originál šrouby na octavce sou pevnostní se závitem M10

Odkaz ke komentáři

Parádní práce a perfektní příprava použitých dílů ! :palec:

Jen ta redukce na hadici možná mohla být kratší, takto bych se bál aby se Ti po čase neuklepala.

 

Děkuji taky se mě to moc líbí :rolleyes: Jinak k té redukci máš pravdu mohla být kratší taky sem nad tim přemýšlel jak sem to skládal, nicméně je to kvalitní nerez ten materiál a nemyslim si že by se to mělo uklepat, ale už mám originál hadice nové z T5 a přemýšlím že to předělám při chvíli. Jen nechám udělat nove brzdove trubky a napojim to na origoš hadice z T5. Ale zatím sem spokojený funguje to,neteče to, a hlevně ta ručka fantasticky brzdí a to to není ještě vůbec sedlé :D

Krásná práce, vypadá to velmi dobře :palec: :palec: :palec: asi budu muset oživit barvu na brzdách, takhle nově natřený je to luxusní ;) jinak jak sedí destička vůči kotouči atd, vše OK? jen se ptám, protože jsem tyhle nový sady adaptérů po výrobě na autě nezkoušel :)

 

Díky, při montáži sem na žádný problém nenarazil, :) všechno pasovalo úplně bez problémů až sem se divil. Jak sem zkoušel ten adaptér sem říkal ty vole to je dobrá prácička sedí to jak z fabriky, sem s tím moc spokojený :palec: deska s kotoučem sedí dobře, možná nepatrně přesahuje kotouč na straně blíž ke středu ale je to uplně neznatelné, aspon se to bude dobře obržďovat a nebude tam hrana.

 

Takže všem co nad tím přemýšlí můžu tvoje adaptéry jenom doporučit ! :palec: Maximální spokojenost, a rozdíl v brzdné síle neporovnatelný, hlavně ta ručka to brzdí jak sviňa :)

Odkaz ke komentáři

Tak to jsem rád, že jsi spokojen a že instalace proběhla bez problémů ;) když jsem navrhoval tvar, tak jsem právě chtěl, aby byla destička nepatrně pootočená vůči kotouči, protože využije celou jeho plochu a neměla by se dělat ani hrana jak píšeš.

 

Ručka maká velmi dobře :D mě se při testování, když už bylo vše sedlé, povedlo zastavit zadní kola při cca 75km/h, se sérií 232mm nemyslitelné :D

 

Jinak dnes koupil poslední sadu ketys a už ani neplánuju dělat třetí várku adaptérů. Možná přísťí rok, kdyby byl fakt zájem.

Odkaz ke komentáři

Tak to jsem rád, že jsi spokojen a že instalace proběhla bez problémů ;) když jsem navrhoval tvar, tak jsem právě chtěl, aby byla destička nepatrně pootočená vůči kotouči, protože využije celou jeho plochu a neměla by se dělat ani hrana jak píšeš.

 

Ručka maká velmi dobře :D mě se při testování, když už bylo vše sedlé, povedlo zastavit zadní kola při cca 75km/h, se sérií 232mm nemyslitelné :D

 

Jinak dnes koupil poslední sadu ketys a už ani neplánuju dělat třetí várku adaptérů. Možná přísťí rok, kdyby byl fakt zájem.

 

Tak to jsem rád že sem ty adaptéry koupil zavčasu :smich: Chvíli sem rozmýšlel nad přestavbou těch brzdových třmenů, nicméně sem udělal dobře :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...