Přejít na obsah

Maro´s car II


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Auto je doma uz rok, za tu dobu najeto "jen" 10 - 11 tkm, vyskytla se jedna zavada (zamek dveri za spolujezdcem), ktery byl vyřešen reklamaci.

 

Na autě bylo doděláno: folie zadnich oken, sportovní pružiny, amundsen navigace, zpětná kamera, komplet led interieru a exterieru, vytlumení tapecu.

Příští rok bych rád černou střechu, nové kola, nějaké drobné upravy difuzoru ... co se týče komfortu, rád bych dodělal bufík, ten jsem chtěl řešit letos, nicméně pro letošní rok zbytečné.

 

Co se auta týče:

bohužel i já mám problémy s vrzáním interieru, především displej MiB jednotky (dělal to jak bolero, tak amundsen) a budíky ... tyhle věci bych rád co nejdříve pořešil.

Motorově auto nelze srovnávat, předešlá O2 1.2 TSI v manualu vs 2.0 TDI v DSG.

Základní sedačky jsou pohodlné, nicméně zda se mi, že se oproti O2 daleko více špiní.

Podvozek po instalaci eibach pružin malinko více ztvrdnul, ale zatáčky se dají projiždět rychleji :D a že bych pozoroval, že na zadní nápravě mám torzku, to vůbec.

Po elektrické strance mě auto překvapilo, co vše se dá např se světly dělat, MiB jednotky 2 generace jsou rozhodně rychlejší jak ve spuštění, tak na ovladání, než u MiB 1 generace.

Dle mého ucha je zvuk (bez Canton systému) daleko lepší než v O2 a to bych ještě rád vytlumil minimálně tapece. U navigace co jsem zkoušel, tak snad už umí všude čísla popisná (alespon v mém zapádakově kde bydlím umí, což O2 columbus neuměl)

Nejvíce vítám systém Kessy, strašně návykové a doporučuji všem.

Bi-xenony, kapitola sama o sobě, o třídu výše než v předešlé O2FL, kde chyběl AFS2 systém, kdybych se měl znova rozhodovat pro O3, muselo by to auto obsahovat.

 

S autem až na pár vyjmečností (vrzání) spokojen

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

za posledni dobu se na aute mirne pracovalo

 

Z minule O2 mi chybely sklapeci zrcatka, ktere jsem konecne sehnal a prehodil, vnejsi jsou zatmavovaci, predpokladal jsem, ze kdyz mam i vnitrni zatmavovaci, bude to uz OK, ale bohuzel

Tak aby vse bylo korektni, bylo zapotrebi vymenit vnitrni zrcatko, ktere ma vystup na vnejsi + následne natazeni kabelaze do A sloupku na obe strany. Pri hledani potrebneho zrcatka jsem zjistil, ze za stejnou cenu muzu mit zrcatko, ktere podporuje HBA (asistenta dalkovych svetel), bylo to jen o 2 draty navic, kdyz uz bylo auto castecne rozebrane :)

 

Dnes jsem to vse vyzkousel a svete div se, i funguje :) ... dalkovy asistent vypina svetla pri cca 500-600 metrech pred protijedoucim autem, auto ktere jede predemnou, nejakych cca 300-400 metru

Vnejsi zrcatka se uz taky zatmavuji, tak jsem velmi spokojenej :)

 

nakonec jsem jeste vnejsi zrcatka nahodil do cerne barvy, jen to chce jeste doladit :)

post-3509-0-31793400-1475172905_thumb.jpg

post-3509-0-77193500-1475172933_thumb.jpg

post-3509-0-79234000-1475172992_thumb.jpg

post-3509-0-77748300-1475173038_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...