Přejít na obsah

Autoservis Jurečka Brno


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj lidi. Chcel by som len napísať pár viet O oprave môjho auta. Motor pred opravou žral cca 1,5L/1000km. Dlhší čas som zháňal servis kde by mi pomohli, poradili čo s tym, koľko bude stáť oprava , možný termín atd. Volal som do rôznych servisov, komunikácia hruza, ceny ani nehovorim... až som natrafil na tento web, napísal som Jurečkovi správu A potom šlo všetko ako po masle. Hneď sme sa dohodli s Jureckem na cene, čase opravy, prebrali sme vsetky detaily atd. Proste prístup ako má byt. S prácou som veľmi spokojny, auto už má za sebou 1300 km A olej stále drží svoju hladinu. Pána mechanika môžem len odporucit. Kvalitná práca, super pristup, fajn ludia. Dík.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Úplně na to nespěchám, sháním ale někoho, kdo si s tím poctivě pohraje a zjistí příčinu problému. Ne nikdo, kdo jen udělá geometrii a že to bude ok. Už jsem byl ve 3 servisech a jsem zklamán.

 

Zde na fóru se vyskytuje? Případně číslo uvedené výše (605267171) platí?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

tak alespon krátce.

Nejem internetovy prodejci dílu.cena je cca běžna u prodejcu dílu.

http://www.autokelly.cz/Product/GR-PA1071/8560442/39849642;39850140;7;5116;148658;33124402;32964547;32074800

Odkaz na škoda díly je hezkýj ale jak je videt položka není skladem a hned taky nejsou vidět poplatky za dopravu.O případných problémech reklamace se snad rozepisovat nemusím.Proto jsme nakloněni po domluvě montovat díly zákazníka.

Taky nikdo po nás nemuže chtít "lovit" nejlevnější ceny po internetu natož v zahraničí ;-)

originál pumpa na internetu za tu cenu je lež.Škoda nenabízí pumpu samostatně ale jen jako celek a to za cca 5000.-

http://www.cc-autodily.cz/cerpadlo-vodni-octav-2-3_3

Bohužel většinou na slovensku dochází k těmto omylum.Stejně tak jako u rozvodového řetězu ktery byl před naší opravou sice vyměněn za stary nemodifikovaný typ u kterého dochází k většímu opotřebení a jeho dřívější výměně ...

 

Odkaz ke komentáři

Vodni pumpa jako originální dil je jenom v autorizaku, to jsem ti psal... Vrtulku autorizovany servis neumi, staci se podivat na etku... Vsichni prodavaji jenom vrtulky a co si tam napisou nemusi byt vzdy pravda... Ale resi se tady prkotiny a zasadni veci ne...

 

Nový rastrový obrázek.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Včera proběhla moje první a doufám že ne poslední návštěva kvůli výměně rozvodů na CDAA, jelikož jsem měl starý napínák opravdu v kritickém stavu tak jsem na p. Jurečku celkem tlačil ohledně co nejkratší možné časové objednávky na výměnu na dílně, bylo mi vyhověno za což jsem moc rád. Přes tel. vše předběžně domluveno hlavně ohledně času a ceny. Vše víceméně na chlup sedělo, s cenami jsem neměl problém, možná jdou někde objednat díly o pár korunek laciněji, ale nevidím důvod proč ušetřit ve finále 200/300/400/500kč za něco z čím nemám zkušenosti, nedělá první týden takže toho má dost odzkoušeno a ví co a jak, ale pokud má někdo zájem takto ušetřit nesmyslných pár Kč může si dovést díly svoje, nema nic proti, jenom proběhne zápis že zákazník si dodal svoje díly, což samozřejmě chápu.

Práci na dílně snad nemá cenu ani komentovat, je srdcař, k práci má vztah což je vidět při jejich výkonech. Možnost být u opravy/výměny beru jako obrovské plus, kde Vám toto v dnešní době umožní, hmm? Můžete se ptát na cokoliv, vše Vám bude s detailním přednesem vysvětleno, práci děláhlavou a ne silou, když něco nejde tak se nejdřív přemýšlí a až pak se koná. U koncernu jsem sice nováček ale myslím že jsem našel ten správný servis hned napoprvé i když to mám z ruky cca.130km,nelituji projetých km.

Takže když to shrnu, tento servis má můj respekt ( a že jsem servisů už navštívil, nejsem nejmladší, dělám v mezinárodní kamionové dopravě a osobních aut jsem měl už spoustu) Ať už  Jura nebo pani Jurečková v kanceláři, vše sladěno a vše funguje jako tým na 1A.

 

Budu se těšit na další návštěvu, s pozdravem Milan ;)

Odkaz ke komentáři

až teď jsem si všimnul tohoto vlákna, musím taky napsat pozitivní komentář, v létě jsem zůstal trčet v Chorvatsku s rozbitým klimakompresorem, Petr (Fido) mi nabídnul pomocnou ruku, dal mi kontakt na maníka v tomhle servisu. Na zpáteční cestě jsem se stavil ve zmiňovaném autoservisu Jurečka v Brně. Kompresor jsem si dovezl svůj, nebyl s tím problém, výměna proběhla, cena v pohodě, spokojenost. Jeden den odpolko jsem tam auto nechal, a druhej den ráno jsem už frčel domů s fungující klimou. Určitě doporučuji a děkuji za vstřícnost.

Odkaz ke komentáři

nie je mozne sem hodit zakladne komponenty s "cislami" co vsetko treba na "beznu" opravu-vymenu kruzkov? nejaky zoznam? verim,ze s tym nebude problem

 

ludia z SK si tie komponenty vedia vybavit za podstatne lepsiu cenu: ak hrubo ratam,tak na vsetky bezne polozky filtre,oleje,sviecky,chladiaca kvapalina G12,podlozky,rozne tesnenia REINZ,kruzky,rozvodova retaz,vodiaca lista,tesniace kruzky gulate,pod hriadel,stabilizatorova tycka,skrutky na hlavu, atd atd atd co fakturujete sa da spravit cena cca o 100 euro nizsia, co je pre niekoho 1 alebo 1 1/2 cela natankovana nadrz a to je usetrena pekna suma

 

hlavu neratam,kedze ta ide fy Pavlicek

Odkaz ke komentáři

problém to určitě nebude "ale" .. jak píše Fido neoriginál v určitych partii rozhodně ne.

každé auto je jiné a u každého je potřeba se domluvit zvlášt.

maly přiklad z posledního.byly dělány rozvody.OK takže zakazník je nebude shanět.po rozdělání se zjistilo že je tam stary řetěz.bude se davat novy.poběží znova zakazník s řetězem?

nechci dělat problémy a naschvál prudit abych to stížil ale tim se cele slevy vytracejí a ne každy uživatel je schopen předem posoudit co a jak.

moc se to řeší ;-)

Odkaz ke komentáři

ziadne neoriginaly ja neuznavam!!!! hocijaky FAKE je cesta do pekla

ked niekomu poviete/zavolate/chatnete ze toto a toto je potrebne prerobit: tak do 24hod tam mate vsetky veci,ked rozkrytujete cely motor : otazka par hodin a usetrene prachy: za ten Vas cas/cas majitela auta tie prachy stoja za to:

 

uz tak ci tak je cela oprava/fix auta pekelne draha zalezitost,tak preco si neusetrit nejake to euro navyse?

 

 

ked niekto ide menit rozvody,tak vzdy sa oplati menit aj retaz a vsetko ostatne co k tomu treba,retaz sa na 99% meni vzdy,ak samozrejme nema Mkovu,alebo Mkovu staci pozriet ci je vytahana jak flajtre=za tych 50 euro ci kolko ta retaz stoji sa to oplati

 

preco by k Vam mal zakaznik znova lietat? vsak si da dodat vsetky potrebne materialy k Vam: profi sluzby do 24hodin predsa existuju, na dalsi den to tam mate:

 

dufam,ze sa chapeme

Odkaz ke komentáři

aka retaz, ake 2x platenie: ja o koze a ty o voze:

 

napisem to polopate:

 

ide o to,aby useri z SK usetrili za sumy,ktore Ste im nauctovali za jednotlive komponenty,

porovnal som ceny,co ste uctovali ludom a kazda polozka bola premrstena:

ci to bol filter,olej,tesnenia,kruzky,retaze,napinaky,chladiace kvapaliny apod spotrebny material .....

 

neviem odkial vsetko beriete:ale mate to dobre predrazene: viem,ze Ste si spravili na tomto biznis a ten biznis nebude dlho trvat, ale aspon dajte moznost usetrit ludom aspon na týchto prkotinach

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

juro, ak ten zakaznik, ktoremu si menil rozvodovu retaz za novu, modifikovanu, som ja, tak predpokladam, , ze to myslis tak, ze som si nechal vymenit rozvody v autorizovanom servise, a i napriek tomu, ze boli vymenene, zistili ste pri GO, ze tam mam staru, nemodifikovanu retaz. Takze si ju vymeil za novu modifikovanu, ( podotykam samozrejme s mojim suhlasom) a tym padom som ju zaplatil druhykrat. tak to chapem dobre?

 

poznamka. nie som si isty, kedy prisla nova modifikovana retaz.

Ale moje rozvody sa robili 26.7.2013.

a podla toho co mi povedali v servise, tak modifikacia zacala az 2014.

 

Ak ma klamu a mas nejake ine info, som ochotný sa ist s nimi hadat. Mal som tam retaz (podla faktury) 06H109158M, CENA 18,62€ s DPH(490kč s DPH). fakturu mam pred sebou, opisujem to z nej.

 

 

Odkaz ke komentáři

hoopy :

jj myslel jsem tebe .. mužu se optat od kdy ale zpetně se v tom nikdo stejně nebude vrtat.to byl příklad jako jeden z pár ktery se u me sešel.tady jde o princip.

canopus :

ano.jedna se business.pokud zitra nikdo nedojede tak se bude dělat něco jiného.pokud nebudou auta budu dělat pekaře.promin ale nikdo ti ze seznamem součastek smolit nebude.nas to stalo hodně hodin a X rozborek než jsme došly k nějakému zavěru jak to dělat.pokud to dělají někde levněji a mužeš si tam donést své věci které ti řeknou tak to mužeš nechat udělat tam.říká se tomu svobodná volba.

 

Odkaz ke komentáři

To Kanopus:

 

No abych krotil vasne... :)

Budu mluvit jenom o materialu, protoze do penez za opravy a GO se Jurovi neseru...

Obecne neni problem s dilama, ktere si zakaznik doveze... Setkavam se s tim docela casto a nema s tim zadny problem...

 

Jenom je rozdil dovest nejakou hadicku atd, ktera se da vymenit kdykoliv a rozebrat motor do poslednoho sroubku... Viz posledni dve GO... Chtel by si, kdyz doneses svoje dily na GO, ti servis rucil jenom za praci??? Asi ne....

Chapu pohled zakaznika a majitele servisu... 

 

Jinak jestli si zakaznikem servisu Jurecka, rikej konkterni veci a ne obecne...

Odkaz ke komentáři

jedna věc je když tady ma servis, tím pádem dělá i montáže, tak je asi logický že něco potřebuje i z materiálu nebo musí logicky navýšit práci.(nájem nebo pořízení dílny, internet, mobil, mechanici, nářadí, elektrika, topení, voda atd atd....)

 

druhá věc když někdo na netu je jenom obchodník a přeprodává díly, tak mu stačí provize pár procent a je spokojen.... Kdo tohle nechápe, tak to je hold jeho blbost....

Odkaz ke komentáři

canopus:

 

Oprava motoru za plus mínus 50 000,- Kč (střílím od boku, každé auto je individuální) a ty řešíš prkotiny.. Jako kdyby se jednalo o to, zda to bude stát 10 tisíc nebo 50 tisic, tak to beru, ale jestli takový zásah bude stát 50 nebo 55 je už pro mě docela jedno.

tak toto teda prkotiny nie su,ked niekto chce usetrit cca 100 euro : takehoto som uz dlho nestretol: vitaj v klube .. cisty facepalm

nie kazdy trtkava bankarovu dceru,aby ked moze usetrit a vyserie sa na to: uz tu prosim Ta nemel hnede tocene

v prvom rade treba hladat vinnika v tej sracke zvanej KONCERN VW,SKODA,SEAT,AUDI a nie flamovat niekoho,kto chce usetrit

 

Freddy: mozes sa pls vyjadrit k tej retazi,co si tu spominal? docela ma to zaujima:lebo si spominal,ze hoopymu vymenili pred modifikaciou retaze staru retaz a vy ste mu tam uz dali akoze novu? docela v tom teraz vznika mierny dezorientacny bordel ... v tom case jeho vymeny neboli ziadne Mkove retaze,presne ako vravi

 

hoopy: rozvodova retaz urcite nestoji 18 €, to si mal nejaku vyhodnu cenu :O

Odkaz ke komentáři

mam pred sebou fakturu aj s blockom. Z IMPA, panonska ul, bratislava. tak to tam mam nacenene. co je to za retaz netusim. celkova cena vymeny rozvodov 258,32€. bol meneny aj kryt rozvodov (06H109210Q), napinak (06K109467K) a plus spotrebak. faktura uvadza 5% zlavu.

 

ale to tu už trosku prasíme vlakno o skusenostiach so servisom Jurečka Brno. Takze ked admin zmaze, nemam nic proti.

 

este by som chcel reagovat na hydraulik-a.

bez ohladu na to, kto ma aky postoj k peniazom, ci je pre niekoho dolezitych 5000kč, alebo su to pre neho drobne, nemyslim, ze je vhodne to hned davat najavo utocnym sposobom adresovanym nejakemu uzivatelovi. Ak je tvoj postoj zhodny s tvojim prispevkom, fajn, je to tvoja vec, ale respektuj nazory inych. Niekto mozno na tych 5tis kč maká tyzden pri pase. Pruser s CDAA motorom je dostatocne velky na to, aby polozil nejedneho, nebodaj niekoho s napatym rodinnym rozpoctom. Jedna sa o vozidla z rokov 2009-2011, cize na trhu uz nie s bohvieakou cenou. A auto so spotrebou oleja liter na km je nepredajne. A ak ano, tak veeelmi pod cenu. Mnohym , ako aj mne, nezostavalo nic ine, nez ho dat opravit. Pretoze to vnimaju ako jedinu moznost. bohuzial pekelne drahu. v mojom okoli nepoznam nikoho, kto by kedy investoval do 5-7 rocneho auta take prachy. Necakane a len kvoli nejakej poruche, ktora je ketogorizovana ako vyrobna vada.

 

 

Odkaz ke komentáři

tak toto teda prkotiny nie su,ked niekto chce usetrit cca 100 euro : takehoto som uz dlho nestretol: vitaj v klube .. cisty facepalm

nie kazdy trtkava bankarovu dceru,aby ked moze usetrit a vyserie sa na to: uz tu prosim Ta nemel hnede tocene

v prvom rade treba hladat vinnika v tej sracke zvanej KONCERN VW,SKODA,SEAT,AUDI a nie flamovat niekoho,kto chce usetrit

 

 

 

 

Já jsem se vyjádřil k Tobě 100% slušně, byl bych rád, kdyby i ty jsi byl té lásky a odpustil jsi si urážky na mojí adresu.

 

A říkám znova: nehodlal bych v případě tohoto VELKÉHO zásahu do motoru řešit, jestli to bude stát 2000€ nebo 2100€. Není to úkon, který udělám za odpoledne doma v garáži.

 

Nikoho tu neflamuju, takže se uklidníme...

 

Možná, že to je jen o komunikaci: myslím, že pokud si doneseš vlastní (např.origoš) díly, tak Tě určitě nevyhodí

 

 

ad Hooopy:

 

Peníze doma netisknu a i já sám rád ušetřím. Nemyslím, že jsem tady něco vyjadřoval UTOČNÝM způsobem. A ano, 5000,- pro mě nejsou drobné, stejně jako pro většinu lidí.

 

Jsou lidi, kteří tu pochopili, co jsem chtěl říct, tak to zkusím ještě jednou: Je rozdíl řešit výši částky 5000 vs. 10000, a 50 000 vs. 55000,- .. Jsou to příklady, tak mě prosím neber za slovo.

A to neřeším kladné reference na tento servis, takže za mně: "Raději u nich za 55, než v neověřeném za 45". Tečka.

 

Nikoho nenapadám, nikoho neurážím, jen jsem vyjádřil svůj názor, ale od toho přece tady to fórum je ne?

Upraveno uživatelem Hydraulik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...