Přejít na obsah

Flamengo 1.9 tdi 74kw


Doporučené příspěvky

Já jsem vždy zvednul předek, najel na místo, tam stočil na provozní výšku. Udělala se geometrie a pak zvednul, sjel dolu a zase stočil k zemi na tu výšku, na které se nastavila geometrie :D
A tohle jsem při laborování se stabíkem dělal 3x během 4 týdnů :D

Odkaz ke komentáři

Fuu asi 2max 3cm hore, zadu som zdvihal iba. Mal som to tam bez stelovacej misky teraz som ju dal naspäť a je max dole :)

Šuchal som bez nikoho a už to mam na plech vznutra lem blatnika, idem na vylet a beriem plnu posadku vyzera tak :) ze radšej takto jak trpnut cez 400 km :D :) ale celkom sa mi to paci aj takto :) je to jazditelnejsie :D a kym neni capnuty predok tak zadok nema význam vyzera tak :)

Odkaz ke komentáři

Dorazy doma.. s pocitom že ja nemôžem snáď nič vybaviť za normálnu cenu.. suma sumarum 24euro... Vraj zo silonu by to bolo lahsie vysustruzit a teda aj odost lacnejsie.. ale islo to este cez jednu osobu a nejako nebol nikto schopný zdvihnúť telefon.. ach no čo už, su doma jupí.

post-19913-0-41349400-1463653894_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

práveže ešte si užívam tú rýchlosť :D kým sa neporieči predok asi to takto zatial ostane :) ani tak ani tak to neni to pravé :D takto sa stým dá aspon jazdiť normálnejšie :D
Jo a bol som v pneuservise lebo mi fučala guma tak ona vám prefukovala cez ten spoj jak to je natiahnutéé svina jedna :D a vzadu kukám že v tom mieste mám kus gumy odtrhnutej ale tlak si drží :D

Odkaz ke komentáři

Som dostal časť odmeny za vylestenie tej ciernej oktafky čo som sem dal :) takze tak, akoze určite áno ale tak túžim po rs o3 volante takze toto mi príde zbytočná investicia :)

Adolfik videl som za 6 eur a kvalitnejší vraj prava koza ktorý som mal pred tym mi vydržal ale 4roky a ten stal 25euro :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...