Přejít na obsah

netáhne jak má+zvuk dobíhání lopatek


Doporučené příspěvky

Zdravím už pár stovek km se mi stane že auto nemá takový zátah jak ze začátku, kdy tam byl ten zátah znát, někdy to zatáhne jak bejk a někdy je to takový slabší,do nouzáku nepadá,a plus turbo vydává zvláštní zvuky po vyšlápnutí plynového pedálu jako zvuk dobíhání lopatek nebo takový svištění nevím k čemu to přirovnat.

 

Nevím zdali to má s něčím souvislost, a nedávno jsem tam nalil ty nejlepší aditiva a jakoby s nimi to přišlo to slábnutí výkonu,nevím jestli je to souhra náhod, díky za rady

 

 

Odkaz ke komentáři

Taky mi tak blbě "dobíhá" asi jako když vypínáš vysavač, nevim jak to popsat, ale nepíská, je to hlubší zvuk ... každopádně turbo se vrátilo z čištění a prý absolutně v pořádku k tomu nové rozvody ... že by nějaká hadice netěsnila či byla prasklá nebo někde nějaký ventil?

Odkaz ke komentáři

Taky mi tak blbě "dobíhá" asi jako když vypínáš vysavač, nevim jak to popsat, ale nepíská, je to hlubší zvuk ... každopádně turbo se vrátilo z čištění a prý absolutně v pořádku k tomu nové rozvody ... že by nějaká hadice netěsnila či byla prasklá nebo někde nějaký ventil?

No možný to je musím to zjistit u mechanika, auto zatím jede nepadá do nouzáku, jen mě zajímalo to svištění nebo co to je když vyšlápnu plyn v tahu,myslíš že by moh bejt problém v nějaký podtl. hadici když to auto jednou zatáhne jak prase a pak zase je takový línější?co váha vzduchu?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...