Přejít na obsah

černá chrochta


Doporučené příspěvky

Kosine mas to paradne...... Brzdy si mal naozaj uz uplne KO.... Hahah... V takom stave som este nikdy nemal...

 

Kolesa 19' naaadhera... Tiež som toho isteho nazoru že komfortne to je lepšie ako na 18' co som mal..... Kto nejazdil nepochopi.

 

 

Pneumatiky by som neriešil kto co vravy.... Tiez som kupoval 19' Matador hectorra 3 (2000kc)a každý ma odhovaral že to je smrť. No momentálne mam najazdenych cca 10tis km na tychto pneu a drzia krasne jak za sucha tak za mokra.. Maju svoj limit vo vyšších rychlostiach ale zasa na 19' nejazdim ako prasa lebo naše cesty a chvilka nepozornosti a kolesa mas KO.

 

 

Cital som tu že nevies spojazdnyt na pred FL SS bolero.... Viem že kamarat mal v RS pred FL dorabianeho Columbusa a krasne mu to hralo na SS....

Odkaz ke komentáři

jo tak to asi bude mít už face SS

 

jinak dneska remap na 130kw a 400nm -> jezdím vysmátý od ucha k uchu :jelen: auto jede od 1500 jak pila, nedusí se, nevibruje, neduní, tlačí krásně i nad 4000 otáček, spotřebu mi to po prasácké jíždě ukazuje 5,1 tak jsem zvědav co pak řekne realná spotřeba

a teď mě všichni zhejtujte, že jsem si nechal nalít jen soft a nejel jsem k funovi atd... stejný soft má kámoš a jezdí s tím 70 tisíc km, takže jsem věděl do čeho jdu :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...