Přejít na obsah

Votasův Čenda


Doporučené příspěvky

Panové,mam na takový dotaz pro ty co jsou z prahy nebo okolo,dnes jsem se stavil v pneuservisu,nejak vrnel volant,tak jsem myslel ze to bude asi zavazí,tak to borec dal na vyvažení a jeden elektron mam ohlej,moje dvouměsíční radost je fuč............ nevíte o nekom kdo by ho narovnal?

Takze neco jako jaaa... ty vibrace jsou hrozne... mel jsem presne to same... oprava me stala 1500 ;) ... jinak me opravu zprostredkoval pneuservis... tobe to nenabidli?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Tak přehodit by to melo jit asi v pohode,ted jde o to,jak je to tam s elektrikou a hlavne jestli to pude dokodovat aby to fungovalo i na dalku.....

Je to ve faceliftu vázáno na elektrickou sedačku?

 

A jak to vůbec funguje? Sklápí se to když chcípneš motor a vyndáš klíček? Nebo jak u pasatu je na ovladači zrcáítek další poloha? A co ten dálkáč? Delší podržení??

Odkaz ke komentáři

Nevim,kolik je na to verzi,ale on to ma jak píšeš dalši poloha na kolečku a prez dalku když dlouze pordžíš zam.,jinak jak se otoči klíčem v zapalovaní zrcatka se vyklopej.Nejak mi ale furt vrta hlavou proč s tim skodovka pořád čekala,mel jsem renaulta r.v 2OO4 a tam bylo už sklapení alespon přez kolečko.....

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Proč mám pocit že se nic nadaří?!! :P už dobrý dva měsíce přemýšlím co s maskou a ta od milotecu me neba.O2 fl je chvilku na trhu a ma hned samí gut veci,ta výpln narazníku ala včelí plast taky gut a pro nas furt nic.........ja bych se treba mozna pustil ten předek překopat ale me se nelibí ty svetla.Koukal nekdo z vas na ty Kopáč.stranky na ty svetla co už testuje na ty naše draky?mě se pačí!

Odkaz ke komentáři

Votas: antiradar nekupuj.Mám ho - Valentine One a poslední dobou ani jednou mě nezachránil.Naposledy na Slovensku těsně před hranicema :lol:

Laserové rušičky je jiná káva ale cenově to je trošku jinde :D Policie přecházi na laserové pušky a před měsicem nakoupili dalších 150 laserových přenosných pušek na trojnožce které jsou spojeny s fotoaparátem který tě vyfoti automaticky jakmile překročiš povolenou rychlost.Před 2 měsicema mě předvolali když jsem jim tu rušičku předčasně vypnul a když mě ukazovali fotečky včetně RZ tak jsem dost čuměl jaká to je kvalita té fotečky :P

Odkaz ke komentáři

romariooo:tak to díky za radu,tady v praze je celkem často potkávam s trojnožkama,takže to by mi bylo celken na nic,mrknu jak se pohybuji ty rušičky,co se da vymyslet,ta moje často lítá do statu třeba se tam neco sezene levneji.

viktor MPI:http://www.superskoda.com/news/Octavia-II-DEVIL-EYES-PICTURES-

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...