Přejít na obsah

Votasův Čenda


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Čago,pánové,mam dotaz je teda mimo auta,jen bych potreboval malou radu.Přítelkyne bude mít zanedlouho narozeniny a ja bych jí chtel koupit seskok padakem,napadlo me jesti to tady nekdo zkusil a jaký by ste mi dali doporučení kam jet,našel jsem toho na netu mraky a nevím co si vybrat,hodne jsem slyšel doporučení na Příbram.......Díky Votas

Odkaz ke komentáři

Jo jo prave ze moje mlada ma rada adrenalin a o tomhle mlluvi co sme spolu,ze to chce zkusit,tak ji udelam radost.Ja bych do toho nesel z tohodle mam respekt to radeji bungee jump tam uz me od zacatku neco drzi......Dmeska jsem se o tom zminil v praci a ejhle nas novej zamestnanec je ze Sedlcan a nekoho zna kdo s tim ma neco spolecnyho v Pribrami tak zjistim info atak treba bude sleva....... :)

Odkaz ke komentáři

Ahoj pane.Já jsem dostal od kluku odsud skok padákem ze 4km a jsem jim za to moc vděčný.VŠEM :D

Nadherný adrenalin a opravdu neznám nic lepšího.Strašně jsem se na to těšíl a je fakt že z 90% lidi se kterýma jsem o tom mluvil tak mi řekli že by neskočili...bud to v Tobě je nebo ne...nic mezi tím neexistuje :) Každopádně v létě to chci zopakovat a dokonce ve mě hlodá myšlenka si udělat kurz a skočit sám.

Já jsem skákal v Prostějově a nemužu si jejich přístup vynachválit :D Nemělo to chybu.Ten volný pád je FANTAZIE ;) Letíš 300km v hodině.

P.S ještě ted z toho čerpu energii.Věřiš? :D

Mám to včetně videa a fotek :(

Odkaz ke komentáři

Ahoj Roman,tak to maš velikej obdiv,fakt! možná do me nahodit litr vodky tak by strach taky ustoupil... :D No ja uvidím co mi zjistí kolega,ale zatim se mi nejvíce zda ta Príbram.No jestli te to fakt hodne nadchlo tak si udelat kurz vyplati,v bývalí praci jsem mel kamaradku,co si nasla kluka co skace a kdyz si to zkusila tak říkala ze proste bomba nejvetší,hned si udelala kurz,oni meli partu takze pak delali i takový ti blbosti jako hvezdy atak,jen prej to není docela levna záležitost,dobrej padak stoji peknej ranec.....ale co dneska neni co..... :D Budu fotit jak eskymak a pak jsem nahodim fotky sve polovičky jak se bude vznašet.......

Odkaz ke komentáři

Novej potach,starej pric,nekterý molitany budou jiny aby to i nejak vypadalo anatomicky,zatim je vse ve výrobe ted cekam na první zkusební foto,na zkousku,jak dorazí nahodim foto......už se strašne teším,ted mam v auti jen sedadlo ridiče z petky golfa,je celkem pohodlný musím uznat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...