Přejít na obsah

Seat Leon ST FR FL 1.8TSi


Doporučené příspěvky

Ja mam rad RACEGLAZE AQUA BATHE a prave CHEMICAL GUYS GLOSSWORKZ. Oba mi voni, krasne peni, dobre se mi s nima delalo. Jestli hledas neco za rozumnou cenu, tak doporucuju mrknout na detailingclub web a dle tveho kraje si najit nekoho ve tvem okoli, kdo ti za smesnou castku (ja to tak po Brnensku delam) odleje z kanystru na vyzkouseni, ze pomernou cenu na kanystr.

Odkaz ke komentáři

ph neutralni je jenom raceglaze, ale zase obsahuje vosk. Zalezi o co ti jde?

 

Ph neutralni a bez příměsí je treba dodo juice born to the mild, valet pro classic, jeste by sel gyeon bathe ale bez oznaceni + a vcelku novy a nejlepe hodnoceny bilt hamber (nesmi clovek koukat na cenu za baleni, ale na cenu myti, ma totiž velmi vysoke redeni...

Upraveno uživatelem Eddie29
Odkaz ke komentáři

Řikal jsem si,že kouknu čím čistit interiér :) toho je zase mraky, to je mazec :D

 

Asi zvolím nějaký univerzál přípravek z detailingshopu, k tomu něco na prach, nějakou utěrku nebo rukavici, protože jinak se z toho zcvoknu, když to chce člověk dělat doma sám jako laik, tak to množství výrobků uděla v hlavě jen zmatek :o

 

 

Jen neco specialniho na kůži asi vyberu, představa je asi něco v rozprašovači a prejedu mikrovláknem ...

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

mám Olll, tři měsíce starou a děje se mi podobná věc, při rozjezdu na plný rejd ve předu hukot, když srovnám kola zvuk zmizí, auto jezdí normálně. Prej se mi dřou kola o blatník :)

Zatím nevím, jak se k tomu postavit, pokud se něco nevy.. dříve, zeptám se na to na garančce.

Odkaz ke komentáři

tak proběhla návštěva servisu v OV a byl jsem slušně vypoklonkován, ze ted tam nikoho nema, kdo by se mohl kouknout co to vrze a jak akutni to je, takze doslo k objednani na 10.5.

 

Poprosil jsem otce at si to poslechne a koukne na to jak budu odjizdet, dle nej to vrze pneu o podlozku, ze se jakoby pri plnem rejdu nakloni a pak se ozyva ten zvuk...

 

Nase teorie je, ze bud je spatna geometrie a nebo to ovlivnuji nynejsi nizke teploty ...co myslite?

 

Nafoukano mam na 2.4

Odkaz ke komentáři

Tak jsem chtel odzkouset zrcadleni celeho founu na Seat Media system plus, ale bohuzel aktualizace Samsungu S6 na Android 7, znemoznila spusteni appky LG MirrorDrive, ktera je k tomu potreba, takze je to pase a budu doufat, ze nejaky update appky umozni zase spusteni a tim oznost vyuzivat jakoukoliv appku z founu, treba prehravani videii ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...