Přejít na obsah

Seat Leon ST FR FL 1.8TSi


Doporučené příspěvky

Planuji dokodovat minimalne dve veci a to protoceni rucicek a sklopeni zrcatek po zamceni vozu...nyni musim bud podrzet tlacitko pro zamykani na dalkaci a nebo pres KESSY dele pridrzet ruku na klice...

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Diky Jime ;)

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

jj mají to tak.... u leona to je na ten klíček, stačí ale dokodovat. drobnost.

 

[52 – Porte Passager] -> [Codage- 07] -> [Assistant Codage Long]
Octet 04 :
Bit 6 : Cocher « Comfort Mirror Folding active »
[42 – Porte Conducteur] -> [Codage- 07] -> [Assistant Codage Long]
Octet 04 :
Bit 6 : Cocher « Comfort Mirror Folding active »
[09 – Centrale Electrique] -> [security Access – 16] 31347 -> [Adaptation – 10] -> « (23)-Access control 2-Funk Spiegelanklappen » dans la liste déroulante
Sélectionner « active »
[09 – Centrale Electrique] -> [security Access – 16] 31347 -> [Adaptation – 10] -> « (26)-Access control 2-Menuesteuerung Funk Spiegel anklappen » dans la liste déroulante
Sélectionner « active »
[09 – Centrale Electrique] -> [security Access – 16] 31347 -> [Adaptation – 10] -> « (26)-Access control 2-Funk Spiegelanklappung Modus » dans la liste déroulante
Sélectionner « by look command via remote control key »

 

Odkaz ke komentáři

oki, prodejce mi říkal, že to tak asi mají z důvodu bezpečnosti v zimních měsících, prý ať se nepokazí motorek, ale jistý si tím nebyl :-D

 

děkuji za info, musím najít někoho v okoli Ostravy ať mi s tím za úplatu pomůže;-)


nějaké doporučení na bezpečnostní šrouby pro ALU? Ne žádný šmejd, ale taky nic úplně drahého ... takovou střední cestu ... kolem 600Kč ? :-D

 

známý psal, že mi může prodat SICU (Italia), koule 350,-Kč , ale zdá se mi to jako nízká cena...

Odkaz ke komentáři

No tak to asi ano, ale je otázkou jestli to vadí nebo nevadí, protože Ateca je opět hezké auto, což se o předchozích generacích Seatů napsat nedalo, resp. se na ně nedalo ani dívat, mě osobně je sympatické, že Seat dává navi či radia pěkně nahoru, je na ně prostě normálně vidět a nemusíš se koukat někam pod nohy.

U VW a Škody to je umístěné blbě, tedy mimo Turka a tak trochu OK je to i v G6.

Odkaz ke komentáři

Souhlasím,mi třeba nevadi, že to má podobný design a to rádio je opravdu fajn,když je takhle výš....

 

U Škody byl taky stejný design a teď, když se to snaží odlisit, tak z mého pohledu oktavka po FL krok zpět a nelíbí se mi, Kodiaq žádný wow efekt, to se mi líbí více Ateca nebo Tiguan....

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...