Přejít na obsah

Seat Leon ST FR FL 1.8TSi


Doporučené příspěvky

Myslis,ze nemuze existovat varianta,ktera by vydrzela dele nez rok?

 

Pry jim tam ted prijel frajer po dvou letech na pbnoveni a zjistili,ze varianta,ktera mela byt na dva roky,tak porad funguje a neni potreba nanaset znovu pro doplneni... ale samozrejme muze to rikat jen proto, aby prodal....

 

Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Samozrejme ze taková varianta existuje, staci se podivat na detailingpro a popripade zavolat a dozvis se vice.

Nechapu proc tu nekdo pise o keramice, kdyz ji v podstate ani jednou nevidel, popripade ma zkusenost s keramikou, ktera stala dva tisice na cely auto....

Normalne jsou keramiky co maj zaruku 5 nebo 7 let, ale taky se nechaj zaplatit...

Odkaz ke komentáři

Samozrejme ze taková varianta existuje, staci se podivat na detailingpro a popripade zavolat a dozvis se vice.

Nechapu proc tu nekdo pise o keramice, kdyz ji v podstate ani jednou nevidel, popripade ma zkusenost s keramikou, ktera stala dva tisice na cely auto....

Normalne jsou keramiky co maj zaruku 5 nebo 7 let, ale taky se nechaj zaplatit...

to tam píše skoro každý výrobce 5 let ale kdo to mu věří? tak jaky produkty teda fungují na 5 let?

mě vydržela 3/4 roku od Q2 Mohs....

Odkaz ke komentáři

to tam píše skoro každý výrobce 5 let ale kdo to mu věří? tak jaky produkty teda fungují na 5 let?

mě vydržela 3/4 roku od Q2 Mohs....

A mohs snad pise ze vydrzi 5 let? Pokud si to pamatuju, tak se u nej pise vydrz rok nebo 2.Tech keramik je strasne moc druhu, tak proto je nelze hazet vsechny do jednoho pytle..

Druha vec je ta, ze mohs si udelas doma sam, jsou keramiky ke kterejm se proste jako normalni uzivatel nedostanes a proto jedes k nekomu, kdo to dela a tu zaruku ti na to da, dokonce i na papire.

Samozrejme je ale snad doufam jasny, ze se musi umejvat doporucenou metodou a ne s tim litat kazdej vikend na kartace treba..

 

Jardo a ty jsi mel jakou keramiku?

Odkaz ke komentáři

tak třeba durabead má vydržet, aktuálně zkouším pouze měsíc....

 

Ale koupíš v pohodě, jenom zase marketing na zákazníka jak je to nedostupný.

chci vidět jak ti na to někdo dá záruku :D jak to nevydrží, tak vždycky detailing umývarna řekne, že si to umýval špatně :D jako kdybych ti dal záruku na kotouče a brzdové destičky....

Tak snad PH neutral šampon je uplnej základ...

Odkaz ke komentáři

No a jsem u tech podminek, na mohse mas pouzivat gyeon bathe+. (je to ochcavani, protoze ten v sobe keramiku ma)

Jenom aby bylo jasno, tak sam mam na aute soft 99 fusso a nehodlam neco menit(mam ho tam od srpna 2016 a porad jeste funguje) , ale vim ze keramiky co maj vydrz jsou a tu zaruku ti na to doopravdy daji. Vim ze kluci z detailing pro ji doopravdy davaj, ale zalezi taky na podminkach(ty nevim, ale treba jezdit umejvat jenom k nim atd..)

Odkaz ke komentáři

díky za čísla dílu, jdu na to kouknout...

 

Na seat foru jsem nasel i srovnani na videu ...

klasicke rozprasovacie pasuju z golfa, alhambry..


pocas jazdy -


pasuju aj z audi a6/a7 tie rozprasuju aj striekakju na 3 miesta:

 

Mi jdespise o to at se vice rozprasi ta voda a dosahne i vice dolu doprostred, ty dva proudy co jsou ted se mi moc nelibi a ten prostredek dole to zasahne minimalne :-(

Odkaz ke komentáři

Strikaji 3 proudy.. u starsi a3 strikaji dokonce jenom 2 proudy a taky ok.

Jestli clovek vystrika trosku vic vody, tak co...

 

mě na tom sere že pomalu 1/3 okna jedou stěrače po suchém okně, zejména na dálnici mě to nevyhovovalo, stříkalo to nízko, tak se to muselo prolívat vodou.... rozprach to nanese pro mne mnohem účiněji

 

Odkaz ke komentáři

Pomalu se blíží ujetých 1000km :) dnes ujetých nějakých 100km a spotřeba 7.2-7.5 :) to by bylo fajn, uvidíme jak to bude pokračovat ;)

Zatím s Leonem jen spokojenost ....

 

V plánu výměna trysek a dokodovat pár věcí ;)

 

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...