Přejít na obsah

Brno a Jihomoravský kraj


Ol@f

Doporučené příspěvky

Nepasuje, bohužel. I když to některé půjčovny uvádějí, tak to prostě nesedí. O3 má jinačí hrany a celkově střecha má jiné rozměry. Asi kdyby byl člověk moc šikovnej, tak by to tam napasoval, ale za jakou cenu... Navíc půjčení v Hakr Brno je za pár korun a mají vše skladem:) takže asi tak... Toto bylo pro strýce, který má hatchback, já mám O3 kombi a navíc s hagusama a na to se dá všude něco sehnat...hatchback je proste jinej...;)

Odkaz ke komentáři

Popravde... myslel jsem, ze to bude dobrej teambuilding, ale jeden na trase byl hodne egocentrickej a poustet, nebo jet sportovne vedle sebe, aby predjeti umoznil - tak to vubec, spis pekne zaviral a jelikoz karma je svine, tak v jednom z poslednich kol pri takovymto manevru se kousnul v klopence a technik ho musel jit vytahnout :D

Odkaz ke komentáři

Tak tohle za sebe hned zamitam, hravam vedle kazdy tyden fotbal, takze vim, ze je to draha, kde je pulka trate tak siroka, ze se tam vejde na sirku jedna kara a vedle ni tak dve cigarety z kazde strany. Pokud chcete zmenu, tak kde to za neco muze stat, tak mozna budou Modrice az se trosku ustali a umoudri pocasi.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...