Přejít na obsah

RS aneb Racing Sport


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Nie som zrovna nezaujatý pozorovateľ, lebo RS-u mám. Ale nedá mi nekomentovať ten rádoby test. Ten týpek podľa mňa nevie o čom točí. Nech mi povie auto za tie peniaze s rovnakým výkonom, vzhľadom, priestorom. Nič iné neexistuje. GTI, Cupru, Focus RS porovnávať nemôže, Exeo, Mondeo ST sú oveľa drahšie a menšie ( bat. priestor ). A k tej spotrebe, mu asi musí kapať na karbid... Jasné, on ako feši, čo sa vozí na aute tak dva dni a dáva mu stále plný má spotrebu nad 10, ale to s bežným používaním nemá nič spoločné. Howgh

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
Co poviete na tento Concept RS+ FaceLift? Podla mna to vyzera super! A v biele dvojnasobne! ;)

 

Farba pekná,ale difúzor je vrchol nevkusu.Tie "plutvy" mi pripadajú ako keď si sedláci upravia auto.Difúzor musí byť súčasťou nárazníka,elegantne splývať,ale popri tom ho zvýrazňovať a nie aby z neho trčal ako žralokovi plutva:Takýto neohrabaný difúzor by som nedal ani na SUV a nie ešte limuzínu.

post-313-1312871238_thumb.jpg

post-313-1312871249_thumb.jpg

post-313-1312871258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Podľa VIN kódu uvedeného v inzeráte je to Elegance 2,0TDI 103kw s DSG, určená pre Holandsko (Nizozemí), pôvodná farba je strieborná.

Hm, takže pochybnosti všech, co tu psali, se potvrdily. Díky Igore ;)

 

Farba pekná,ale difúzor je vrchol nevkusu.Tie "plutvy" mi pripadajú ako keď si sedláci upravia auto.Difúzor musí byť súčasťou nárazníka,elegantne splývať,ale popri tom ho zvýrazňovať a nie aby z neho trčal ako žralokovi plutva:Takýto neohrabaný difúzor by som nedal ani na SUV a nie ešte limuzínu.

Sice jsi se vzbudil po více než roce, ale máš pravdu, přesně tohle s tím vystouplým difuzorem jsem říkal od začátku :)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o měsíc později...

Tak jsem včera otestoval šéfovu novou eReSu TDI 125kW CR a hodně mě to zklamalo.. Čekal jsem mohutnější zátah a místo toho jen mdlý zrychlení jako u klasický 103ky.. Najel jsem s ní 639km a z toho cca 400km po německých dálnicích, takže průměrka za celou cestu byla 105km/h, spotřeba 8,3.. Když jsem jí přebíral, měla najeto 2740km. Tak třeba se průběh motoru ještě zlepší, ale zatím to fakt není to, co bych očekával od vrcholné verze.. wallbash.gif

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...