Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Dobrej den Pánové

 

Dostal jsem od kamarádky úkol aktualizovat jení Navigaci a po volání několika známejm do servisu kde jsem neuspěl zkouším radu zde.

Má 2 Octávii 2012 nejspíš po faceliftu. Rádio Amundsen + , přesné označení dodám klidně večer až se u ní zastavím.

Po přečtení některých příspěvků zde tuším že to zas tak velkej problém nebude a jen se ptám jestli mě někdo trochu nakopne a poradí jak na to?

 

Díky Palis

Odkaz ke komentáři

No, bohužel je to docela problém... více v SZ

 

Když se chce tak opravdu všechno jde stejně jak máš v podpisu, ale s tou kartou jsem měl štěstí.

 

Posílám obrovský dík za všechen čas který jsi se mnou strávil. Napřed poslat návod, pak mě tahat za ručičku jak vola, odkazy na mapy. Takové dobroty se člověk v dnešní době už jen tak nedočká.

Jak dotáhnu mapy a nahraju to kamarádce do auta tak ti tu kartu milerád pošlu ať slouží dál.

 

S Pozdravem majitel Golfíka Palis :D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ahojte.

Chcem si kupit amundsen +.

Bolo v superB 4/2013

Číslo dielu : 3T0 035 192M

Gateway mam 7N0 907 530C

A co ma bude obnasat montaz okrem kodovania.Mam OII r.v 1/2011 pred facelift. Niekto pisal ze ked je vo vinku 10cislo 8 tak netreba gateway jednotku?ja mam 9cislo 8cku a na 10 jeB.

Ako to vlastne je ?

Vdaka

Odkaz ke komentáři

Ahojte.

Tak amundsena+ uz mam.

Neviete ci mi bude vyb.bateriu tato jednotka Gateway 7N0 907 530C (lebo sa tu poniektore odpovede lisia)Zistim to tak,ze ked necham napojene radio cez noc,ci vyb.bateriu ale treba to aj nakodovat,alebo staci len tak nechat zapojene?jedna sa mi teraz len o to ci bude vyb.bateriu.

Mam OII r.v 1/2011 pred facelift.

Vdaka

Odkaz ke komentáři

No,když ono se toho už moc poradit nedá...

Je k tomu totiž potřeba speciální karta u které je možné změnit sériové číslo a takové karty se už asi rok a půl nevyrábí a nejsou už nikde k dostání.

Pak je k tomu potřeba notebook s Ubuntu a čtečkou paměťových karet která je integrovaná přímo na základní desce což má málokterý...

Pokud někdo potřebné vybavení a znalosti má a potřebuje s tím poradit,tak rád pomohu,jako jsem již pomohl vícekrát. No a samozřejmě také mohu poskytnout již hotovou kartu.

Jo a návod nemusíš googlit,už ho sem před časem někdo dával.. ale jak říkám,není to jen o tom stáhnout někde mapy a nakopírovat na kartu. Tak jednoduché to opravdu není..

Odkaz ke komentáři

No,když ono se toho už moc poradit nedá...

Je k tomu totiž potřeba speciální karta u které je možné změnit sériové číslo a takové karty se už asi rok a půl nevyrábí a nejsou už nikde k dostání.

Pak je k tomu potřeba notebook s Ubuntu a čtečkou paměťových karet která je integrovaná přímo na základní desce což má málokterý...

Pokud někdo potřebné vybavení a znalosti má a potřebuje s tím poradit,tak rád pomohu,jako jsem již pomohl vícekrát. No a samozřejmě také mohu poskytnout již hotovou kartu.

Jo a návod nemusíš googlit,už ho sem před časem někdo dával.. ale jak říkám,není to jen o tom stáhnout někde mapy a nakopírovat na kartu. Tak jednoduché to opravdu není..

Ahoj, mohl by jsi mi prosim poslat detaily na Mail? Mel bych zajem.. mam starsi model Amundsen, ktery nema jeste zadny HD. Tim padem musi byt pernamentne zastrcena SD karta? Vejde se na ni jeste hudba a staty zapadni evropy? Predem diky ;)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, právě jsem si pořídil nově O2 a mám možnost od kamaráda koupit Amundsen+, dočetl jsem se, že je třeba vyměnit gateway nebo jí přeprogramovat. Chci ze zeptat, jakou popřípadě variantu pořídit a zda je tu někdo z Brna, kdo by to zvládnul přehodit a překódovat. 

Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...