Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, koupil jsem si do OII 2009 fl navigaci Amundsen + s označením 3T0 035 192 K. Zajímalo by mě, jestli se dá zjistit, zda tato verze obsahuje vestavěný bluetooth? Potom bych chtěl poprosit, jestli by mě někdo z Prahy a okolí dokázal navigaci zabudovat a zprovoznit? V autě mám manuální klimu, maxidot a rádio Swing, jinak "zatím" nic.

 

Edit: Ještě prosím pokud obsahuje bluetooth, potřebuji nějaký externí mikrofon, nebo ten je už také vestavěný v navigaci?

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Ahoj všem, sem chodím asi sám :-)

Chtěl bych znalé poprosit, navigaci mám nainstalovanou a "téměř" vše funkční. ALE, Amundsen nedrží uložené předvolby nastavení a rádiové stanice. Napadlo mě jedině zkusit vyměnit gateway za nějakou novější, ale nevím jakou koupit. Teď tam mám 1K0 907 530 S. Poradí někdo?

 

Odkaz ke komentáři

neboj sám sem nechodíš :)

mám trochu podobný problém, při startování se mi standardně radio vypne a následně zapne, ale po chvilce se zase vypne a zapne, jako by bylo bez napájení, ale předvolby držej a neudělá to vždy

ze škodovky tam byl nabastlej parot, tak nevím, zda to nemůže být tím, ale Stream to dříve nedělal

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

A ještě jeden takovej, asi hloupej dotaz... http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?Page=Skoda-Landing-Page-MIB-Amundsen-Czech-Instructions&NewLocaleID=en_GB&NewDomainName=Navteq-NavteqEurope-Site&cwt=application/ApplicationFrame_campaign_light v tomto odkazu se píše, že nové mapy pro Amundsen jsou normálně ke stažení na netu.

 

Funguje to? Co jsem se tady dočetl, tak ŠA dělá mapy už pouze na SD kartě a je prý problém s updatem? (údajně nelze?)

 

Díky předem za odpověď.

 

edit: Jaký používáte AUX kabel na propojení telefonu? Nějaký typ na 4-pólový, aby "to nehučelo"?

Odkaz ke komentáři

To co píšou na netu ohledně stažení nových map a map na SD kartách, tak ty jsou pro Amundseny nové generace to jest Octavia III. Takže pokud chceš mapy pro Amundsen do Octavie II ( a to i facelift) máš smůlu. Ty totiž nefungují, mají jiné specifické datové podklady pro novější Amudseny.

 

A ještě jeden takovej, asi hloupej dotaz... http://www.navigation.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/en_GB/-/GBP/View-Promo?Page=Skoda-Landing-Page-MIB-Amundsen-Czech-Instructions&NewLocaleID=en_GB&NewDomainName=Navteq-NavteqEurope-Site&cwt=application/ApplicationFrame_campaign_light v tomto odkazu se píše, že nové mapy pro Amundsen jsou normálně ke stažení na netu.

 

Funguje to? Co jsem se tady dočetl, tak ŠA dělá mapy už pouze na SD kartě a je prý problém s updatem? (údajně nelze?)

 

Díky předem za odpověď.

 

edit: Jaký používáte AUX kabel na propojení telefonu? Nějaký typ na 4-pólový, aby "to nehučelo"?

 

Odkaz ke komentáři

Takže 1K0 937 049N by šla přehrát na K a bylo by to teda v pohodě? Nemusím měnit? Co obnáší to přehrání? Nevyjde levněji koupit použitou gateway typu P,Q,S,AA,AD a nebo novější a přes VCDS nakódovat?

 

tohle ale není gateway!

Takže 1K0 937 049N by šla přehrát na K a bylo by to teda v pohodě? Nemusím měnit? Co obnáší to přehrání? Nevyjde levněji koupit použitou gateway typu P,Q,S,AA,AD a nebo novější a přes VCDS nakódovat?

 

tohle ale není gateway!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Nevíte někdo jak rozchodit bluetooth audio (hudbu) na Amundsenu ? Je to v Octávii II 2010 z Německa a používám Android - Samsung Galaxy S4, S5. Ani jedno se na to nechytlo, jde jen hadsfree. (přitom v rádiu se dá přímo povolit bluetooth hudba, ale nic to nedělá) Verze Firmwaru 0357, Verze hardwaru H19

 

Jestli sem to zahlíd správně, jde to vyřešit aktualizací FW. Tak kdybyste to někdo z Prahy a okolí dokázali vyřešit, rád přijedu, zaplatím.

post-41710-0-95381600-1417357382_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

a máš HF jednotku která BT audio umí?

 

Mám Hands-Free připojené přes bluetooth bez problému, pokud myslíš tohle. Ale jestli to vyloženě umí bluetooth streaming či prostě hudbu, nevím jak zjistit. Zkoušel jsem to už několikrát a telefon u toho bluetooth zařízení (SKODA_BT) nabízí jenom "Zvuk hovoru". Zvuk média v nabídce chybí.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest Honza Kopecký

Zdravím všechny a rovnou se omlouvám za pravděpodobně úplně tupý post. Táta mě požádal o to, abych se mu podíval, zda existují nějaké aktuálnější mapy pro Octavii II r.v. 2009. Pročetl jsem si toto vlákna, ale stále si nejsem zjistý, zda jsem schopen do Amundsena, který je v autě osazen něco novějšího protlačit. Zjistil jsem, že poslední instalované mapy (v databázi na SD kartě) jsou V4.

 

Z menu navigace jsem vyčetl:

SW verze: 0227

HW verze: H15

 

Je tedy nějaká možnost dostat tam novější mapy? Taťka si docela často i stěžuje, že ho navigace vede nesmyslnými cestami, což by snad novější mapy mohly opravit.

 

Předem díky za odpověď.

Upraveno uživatelem Honza Kopecký
Přesunuto do správné sekce. H.
Odkaz ke komentáři

Zdravím všechny a rovnou se omlouvám za pravděpodobně úplně tupý post. Táta mě požádal o to, abych se mu podíval, zda existují nějaké aktuálnější mapy pro Octavii II r.v. 2009. Pročetl jsem si toto vlákna, ale stále si nejsem zjistý, zda jsem schopen do Amundsena, který je v autě osazen něco novějšího protlačit. Zjistil jsem, že poslední instalované mapy (v databázi na SD kartě) jsou V4.

 

Z menu navigace jsem vyčetl:

SW verze: 0227

HW verze: H15

 

Je tedy nějaká možnost dostat tam novější mapy? Taťka si docela často i stěžuje, že ho navigace vede nesmyslnými cestami, což by snad novější mapy mohly opravit.

 

Předem díky za odpověď.

V4 sú rok 2012, a ako písali pár príspevkov dozadu že 2013 už majú ochranu proti kopírovaniu, tak novšie sa dajú už len zakúpiť originál.

 

Zdravím, mám aj ja jednú otázku. Mám rocnik 2008 pred FL, to znamená že gateway nemusím meniť a stači len nakódovať? nefunguje mi len zobrazenie klimatizácie. Maxidot ani parkovaky nemám.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest lisak30

Zdravím, koupil jsem si dvojkovou ocatvii, a mám tam taky Amundsen ale bez SD karty a samozřejmě bez map, umí někdo s okolí Plzně za třeba mírný poplatek nahrát??

 

Díky

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...