Přejít na obsah

AMUNDSEN


Doporučené příspěvky

V 1. 6. 2020 at 12:21, holinama napsal:

Pokud by měl někdo zájem o nejnovější mapy 2020 West V12 / East V12 pro Amundsen ( RNS310) tak ať mi napíše - email prosím.
Mapy pro Amundsen+ ( RNS315 ) zatím nové nejsou k dispozici.
Mám trvale přeplněnou schránku s poštou tady na foru. Děkuji za pochopení.

Ahoj,mám od Tebe starší verzi V9 na Amundsena (RNS310) a měl bych nyní zájem o V12, můžeš mě prosím kontaktovat na mail : cervik@post.cz a nastínit podmínky....? 

Díky Vítek

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, poslal jsem ti mail.

Pokud by měl někdo zájem o nejnovější mapy 2020 West V12 / East V12 pro Amundsen ( RNS310) tak ať mi napíše - email prosím.
Mapy pro Amundsen+ ( RNS315 ) jsou také k dispozici v nejnovější verzi East i West V12 2020
Mám trvale přeplněnou schránku s poštou tady na foru. Děkuji za pochopení.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Možná, že se potýkáte v aplikaci MyŠkoda s neodbytnou hláškou, že vaše auto není aktivované, ačkoliv již v infotaimentu registrovaní jste. Bohužel si s tímto neporadili ani v autorizovaném servisu, a proto jsem to zkoušel sám. Nakonec řešení není tak složité. Nejdříve jsem si na mobilu připojeném kabelem nastavil sdílené připojení k internetu (hotspot) přes USB. "Zapalování" musí být zapnuté, ale motor běžet nemusí. Zároveň jsem se přes USB k autu připojil tabletem, kde je aplikace MyŠkoda a uložený VIN kód. Po vstupu do registrace jsem stávajícího uživatele vymazal a zaregistroval se znovu. Pak už aplikace MyŠkoda šlape, jak má. Pokud se chcete přihlásit pod svou původní registrací, nejdříve se připojte na portál "skoda-auto.cz", kde si v nabídce "ŠKODA Connect" vygenerujte obnovovací kód, který pak při registraci nového/starého majitele zadáte na displeji infotajmentu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Kodiaq2019 jak myslis poslat 32 gb ?Tu kartu potebujes sehnat,pak tam nahrat mapy a kartu zamknout,aby sla v RNS315.Vse delano v linuxu.Jinak na mapy by stacila bohate karta 8gb-kde se da bud prepsat CID,nebo si nechat zaslat kod na svuj CID  a kartu uzamknout.

P.S.Mapy jsou hodne ke stazeni na netu-tam problem neni zadnej,ale to okolo je uz horsi,nebo tezsi.Pral jsem se s tim tyden,protoze jsem odkojenej windousama a linux je pro mne spanelska vesnice,ale vse je na netu a kupodivu to funguje .-)))))

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, Kodiaq2019 napsal:

Tak někomu stáhnout mapu problém není, ale jak mu poslat asi 32GB soubor? Nebo by stačila menší verze? Ale i tak to je asi 14GB.

kodiaq píšeš tady totální nesmysly.... tady se bavíme o navigaci Amundsen v Octavii 2, superb 2, Yeti... ty píšeš o navigaci Amundsen v MQB platformě Octavia 3,Sup3, Kodiaq... naprosto odlišné systémy, pouze stejný název.. nejdřív bych si to nastudoval než nesmyslně radit

Odkaz ke komentáři

souhlas...mícháte jabka s hruškama.

Straší navigace mají mapy o velikosti 6-10G. Jsou rozděleny na oblast Východ a Západ. Tyto mapy se nedají stáhnout z webu koncernu a vyžadují speciální postup přípravy SD karty. Novější navigace mají mapy volně k dispozici na webu koncernu dle VIN kódu vozu. Vyžadují ale origo kartu do navigace.

před 6 minutami, Kodiaq2019 napsal:

Původní dotaz/žádost tu byl na mapy, a tedy nikoliv vč. karty.

A na jaké vlastně mapy? Do jaké navigace? Do té novější? Tam už taky není možné stáhnout mapy dle VIN free? Jestli ne tak to jsou fakt hovada 😞 Koupíš si auto za mega a po roce si musíš koupit nový mapy za 5 litrů?! Tvl! To už je fakt moc 😞

Upraveno uživatelem clouseau
Odkaz ke komentáři
V 6. 5. 2021 at 19:36, clouseau napsal:

.... Tyto mapy se nedají stáhnout z webu koncernu a vyžadují speciální postup přípravy SD karty. .....

A na jaké vlastně mapy? Do jaké navigace? 

mohl bys poskytnout info o té přípravě karty pro nahrátí map?  a zdroj aktuálních map?

rád bych sehnal mapy a aktualizoval Amundsen RNS310 / Octa2-2012 po FL

btw. dají se originální karty klonovat, např. pod Linuxem?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Poslední vydané mapy pro Amundsen/Amundsen+ které mám k dispozici jsou V12 East a V12 West z roku 2020. Novější nejsou a už patrně ani nebudou. VW skončil s podporou těchto starých navigací a TomTom vydal ty poslední V12 zřejmě jen protože je již měl připravené pro VW kterým je dodával...

 

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...