Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Luka

Denní svícení

Recommended Posts

Kluci jde předělat přez VAG aby mi místo xenonů svítili jako denní světla mlhovky?Na taxi dostávaj asi docela záhul při tolika startech.

To na první pohled nevypadá špatně..mám dojem, že v tom černém plastu to i odpovídá výškově legislativě. Dalo by se k tomu dát bližší info, prosím?

Vypadá to dobře i reálu.Hlavně to pěkně svíti.Davidka jsem poznal na břeclavsky dálnici už když se ke mě přibližoval a byl ode mě cca 600 metrů :palec:

To na první pohled nevypadá špatně..mám dojem, že v tom černém plastu to i odpovídá výškově legislativě. Dalo by se k tomu dát bližší info, prosím?

vse je

udelano dle predpisu a svetla jsou homologovana...

Tak jsem namontoval nova led svetla.Maji svoji ridici jednotku a ridi ji originalni senzor.Sviti jen led svetla pres den a kdyz je uz sero,tak se led svetla ztlumi na 10% svitu a zapnou se automaticky xenony.Na dalnici nebo pri prekroceni rychlosti nad 140km/hod.po dobu 10sekund se automaticky pusti xenony(dalnicni svetla) a nebo dam polohu na svetlech nula a dobou porad svitit jen ledky.....Kdyz sviti jen led svetla,tak zadni svetla jsou vypnuta.Ridici jednotka vyjde na 2200kc

Jsou to LED svetla AUDI S6 cena 4300 oba dva kusy...je to jedine misto kam to jde dat...nikam jinam to nejde nacpat..prave svetlo se musi o kousek zkratit protoze kdyz mas velkou nadobku na ostrikovace,tak proste zavazi...musis jen vyriznout zy diry ne svetla...jde to,ale je to pakarna

post-289-1254595902_thumb.jpg

post-289-1254595915_thumb.jpg

post-289-1254595926_thumb.jpg

post-289-1254595938_thumb.jpg

post-289-1254595962_thumb.jpg

post-289-1254595979_thumb.jpg

post-289-1254595996_thumb.jpg

post-289-1254596006_thumb.jpg

A nenašel by se tady někdo z okolí K.Varů a nebo z Prahy?Kdo by mi to udělal?

jde to... mam to tak a delal mi to myslim Kvaki a mesto jestli se pamatuju dobre Kralupy

zajímalo by mě, jak má vyřešené denní svícení scout po FL ??????

Tak ako aj pred FL... teda vlastne nijakými "prídavnými" svetlami...

Když ta světla od Milotecu moc zajímavým způsobem nepůsobí..hrozná je tam ta krytka přes.. :palec:

je to ,ale hezčí než náký přídavný světla

no RS to má hezčí, :palec:

Edited by kvaki

Rozmýšlal som nad týmito svetlami že ich dám miesto pozičných, ktoré mám vedľa hmloviek...

post-120-1255255010_thumb.jpg

Ale neviem či by sa nenašiel niekto "šikovný" čo by si ich zobral keďže tá časť mriežky sa dá ľahko vytiahnuť... :palec: