Jump to content

Octavia IV

Recommended Posts

Premiéra před koncem roku 2019 na samostatné akci.Combi má SOP v lednu 2020.Premiéra pro Rakousko na autosalonu ve Vídni.U prodejců na přelomu března a dubna 2020.Cena bude vyšší než u OIII.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Včera se mi jí povedlo potkat maskovanou a 4-očko bude dál. Ale je to řešené v jednom světle...Není to rozdělené jako u OIII fl.

Blinkry svítí v obojích L-kách. Pocitově mi jinak příjde velikostně blíže k Superbu 

20190704_135436.jpg

Musím přiznat, že se ale hrozně těším na podzim a oficiální představení... Když jsem se díval na ceny trojek, tak už jsou na hodně sympatické úrovni. A samozřejmě po vyjetí nového modelu spadnou (v mojí sestavě) pod maximum, co jsem ochotnej dát :biggrin:

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Liftback od 10KT/20

Combi od 25KT/20

Motorizace 1.5 TSI DSG,2.0 TDI 110 KW DSG,2.0 TDI 85 KW MT6 od 48KT/19 do 25KT/20

SOP 25KT/20 PHEV 150kW, PHEV RS 180kW
SOP 36KT/20 RS Benzín 180kW, RS Diesel 147kW, SCOUT, 1.5TSI CNG

Bude Area View.

Pre SR platia nasledovné limity na objednávanie súčasnej O3FL:

-38KT/19 je posledný týždeň, kedy je možné objednať verzie RS a 4x4 v oboch prevedeniach karosérie

-40KT/19 je posledný týždeň na objednanie bežných verzií v prevedení liftback

Je zaujímavé, že výroba O4 liftbacku príde skôr, než combi - pôvodné informácie boli také, že to bude naopak...

PF2019.jpg

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Ano je, ale je toho jako šafránu, nicméně páčky se daji odmontovat, a pak nějak šikovně zaslepit
    • Dobrý den, cca poslední 2 měsíce se nám děje, že po odemčení auta dálkou se občas, zatím ne vždy, neodemknou dveře řidiče, a to ani po opětovném zamčení a odemčení. Zabere až otevření klíčkem. Všiml jsem si, že občas to v těch dveřích po zamčení ještě jednou cvakne, dveře jsou ale zamčené. Našel jsem zde návod na vyčištění motoru zámku nebo mám nejdřív zkusit jen vyměnit baterii v ovladači?
    • Dneska nalakovat Škodu 120 ve slušné lakovně je 120tis +.  Bohužel lakovat umí málokdo. Loni jsem psal, jak mi zkazili lak v autorizáku na Superbu. Poučen z neúspěchu jsem nechal přelakovat přední od kamínků oťukanou kapotu v neznačkové a le řekl bych hodně dobré lakovně. Bohužel výsledek dopadl tristně. Nikde stopy po kamínkách, perfektní finální povrch, nic nezníčili, ale bohužel barvu pod lak dali zřejmě  jen na dvoutřetiny kapoty, takže zejména v tmavu  je vidět kur** přechod  na kapotě. Bohužel přebíral jsem za plného světla a ještě kapky deště a všiml si toho až druhý den ... .  Moje oprava nárazníku rozstřikem není poznatelná. Bohužel kapotu bez nečistot doma nastříkat neumím, musí se přebrousit a rozleštit, takže zrovna u svého auta jsem si to netroufnul, ale už vím, že měl, výsledek by nebyl horší ... .
  • Create New...