Jump to content

Octavia IV

Recommended Posts

Ale jako ty USB-C konektory, suprová věc, vůbec ten v zrcátku na kameru. Nechápu, že s tím přišli až teď.
Ikdyz podle mého by bylo ideální, kdyby kamera, respektive kamery které jsou v rámci systému a asistentů uměli ukládat obraz na SD kartu.

To je Simply Clever

Presne, tohle uz je moc a nadava na to kdokoliv kdekoliv to ma. Vubec se nedivim. Vzdyt je to mechanicky ovladani mnohem jednodussi a clovek to udela poslepu - k tomu ovladani klimy

Konektory supr napad

Edited by krysarr

Btw zda se mi to, nebo jsou tam panove celkem nacpany? Pusobi to na obou videiich desne stisnene vepredu i vzadu, a to ten druhy neni zrejme zadny dlouhan.

Ukazany auta budou v cene tak 850k+, nebo? Vzhledem k vybave...

Jj, obecně nastavování na displejích je peklo.. Taky mám ještě pořád radši čudlíky.. USB-C konektroy znamenají nákup nových kabelů k telefonům, protože zatím ještě je standard USB-A na USB-C.. 

Auta jsou v plné výbavě - tedy určitě Style, samozřejmě nebudou ukazovat holoty.. Ale i Active má být na 16" alu kolech..

Ja si myslim, ze USB-C je nejvyssi cas zavest vsude, na starsim tlf ho mam 4 roky, stejne jako bezdratovy nabijeni na 6,5 roku starym. Nj, mam porad jeste 3 tlf 😄

No jasny, tohle vypada na Style + vsechny serepeticky navic.

Jsem zvedavej, az si do toho sednu, jestli se mi to nebude zdat maly, jako na videich. Treba ve Scale se mi sedi dobre, ale prijdu si jak oblozenej chlebicek. A tady to mozna dela i ta celem masivni palubka. A to jsem prdola 🙂

usb-c to lighting 😄 výbornej nápad 😄 ..ehm bezdrátovy nabíjení v autě ehm... no vždy se mě to nabije o 20% a pak je nabíječka v autě přehřátá a přestane nabíjet v teplejším období.. od té doby radši nabíjím přes kabel v autě.

Edited by marekczek
před 19 minutami, Ol@f napsal:

no su zvedavej jak ty USBC budou stabilni, kolikrát staci do toho kabelu jemne drbnout a kabel odpojen, coz je o dost slozitejsi aby se povedlo s klasickym USB velkym

Jo, to se mi stává celkem často, že si dám večer nabít telefon a ráno je odpojenej a nenabitej :)))

Zvenku docela nuda auto. Koncernové šeď. Žádný odvaz. Něco,jako například bájné "čtyřoko" na předešlé generaci.
Nehledě na to,že zadní část velice podobná focusu,tipu...
Interiér mě zklamal nejvíce. Ten dvouramený volant se spodním náběhem působí prapodivně. Stejně ten chrom kolem výdechů.
Co ale v dnešní době vůbec nechápu je ovládání ventilace přes dotyk. Klikat za jízdy na mobil je zakázané a podle odborníků odvádí pozornost,ale klikat na tablet a ovládat jím auto za jízdy je v pořádku? Nechápu.

před 36 minutami, krysarr napsal:

Lighting je stejne picovina 🙂

To je vec druha, s tim bezdratem, pouzivam vicemene jen v nouzi, kabel je kabel

nebyla to píčovina, ale hrozně se to zanáší bordelem... když je usb-c, tak je to zbytečny.. hlavně macbooky mají taky usb-c....

Tak za mě :

- USB-C > už u Scaly mě to při testu štvalo, k telefonum to neni standardne, takze dokupovacka, vyznamu moc nerozumim, je to mensi rozmerove jedine
- Volant se mi moc libi, je to změna, uvidíme v praxi

- Ovladani klimy na displeji, nejvetsi blbost - odvadeni pozornosti, v zime displej reaguje pozdeji, takze jedine volit vyhrivane sklo, ktere ma tlacitko (snad 🙂 )
- designově nepřekvapilo, ale moc se mi to líbí, škoda, že to bude o nějakých 50 000 CZK dražší oproti současné Octě (alespon na to me pripravovali v Raiffce), jako druhy auto domu to uz bude dost drahy ke sluzebnimu Kodiaqu

Uz se tesim, az bude k pujceni :)))

No USB-C ma jednu podstatnou vyhodu, umi nabijet klidne 100W, coz stary USB neumi, tam je snad 2,5W nebo 5W kolik, takze rychlonabijeni. Je to oboustranny, cili odpada zapojeni na treti pokus. Da se s tim propojit kde co, od tlf az po notasy a dalsi elektroniku, coz u miniUSB taky nejde. A jestli se nemylim, umi USB 3.1, takze vyssi propustnost dat. Nejspis jsem na neco zapomnel. Kazdopadne standardne to moderni tlf uz maji, mam to na Lumii z listopadu 2015 😉

Jinak rozdil v zakladu 50k je celkem dost 😞