Přejít na obsah

Martypova modrá...


Doporučené příspěvky

Tak modra uz ma cerny vokna..Nebo cerny,tmavsi..Jsou to 35%..Je to to same,co mam na ORSI,ale prijde mi,ze jsou malicko svetlejsi...Jeste tak 5% zatmaveni bych zvladnul.. ;)

Ale i tak jsem spokojenej..Jinak prace odvedena rekl bych dobre.. :)

 

Zitra snad nahodim fotos..

Odkaz ke komentáři

kluci napiste pak ty zkusenosti s klukama ze SystemCaru do toho tematu OctaviaClub Novinky at to vidi i ostatni ze ste toho vyuzili a ze to je fajn :)

 

sem rad zes to zmenil, ja mam od kluku dve strechy, a tri auta s foliema a proste spicka, nemuzu si stezovat a rad jim tady udelam propagaci :lol:

 

autosklo nikdy vice !!

 

EDIT: jinak pane kolego si stejne hajzlik, zavidim ;) ale vis jak ;) preju ti ji ;) je to pecka ;) casem se snad dockam a svetr vymenim za turbobenzina ;)

Odkaz ke komentáři

V tydnu neni moc cas,bohuzel,takze jsem se dostal akorat tak k tomu,abych udelal par "rychlych mobil fotek"..Kazdopadne jsem se snazil to nafotit tak,aby bylo videt,jak to opravdu vypada..Z nekterych uhlu neni do auta videt vubec,z nekterych decentne..I vyhled zevnitr, aby bylo videt tmavost folie..Jen obcas na slunicku si rikam,ze by se mi to libilo tmavsi :palec: Ale spokojenost je..Hlavne za tu cenu..

Folie Llumar, zatmaveni 35% komplet na vsech oknech.. :)

post-102-1271932548_thumb.jpg

post-102-1271932555_thumb.jpg

post-102-1271932577_thumb.jpg

post-102-1271932598_thumb.jpg

post-102-1271932629_thumb.jpg

post-102-1271932637_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No probehla jen rychla wapka a rychlej lux.. :smich: Nic vaznyho...Pak stejne zaclo krapat.. :smich:

 

Jinak vcera probehla rychla zastavka u MartinaRS, ktery mi nakodoval denni sviceni na mlhovky, ktere ted ve dne siviti na 60% a taky pripojeni kablu na antiradar k elektrice stropni lampicky..Opet super prace! :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři

P2M: Kola tak nejak resim Petre..uvidime,co z toho bude..Mam furt v hlave ty Braidy,ale potrebuju prodat ty z OI,jak jsem tu nekde asi uz psal.

A co se koncovek tyce..Ja vim,neboj,po vikendu se budou lesknout,jak psi koule.. :D Bohuzel jsem jeste nemel cas na to, stravit cely den na pulirovani,tedy zvenku..Na intros padla pulka minuleho vikendu.. :lol:

 

petr07: Diky :lool: Jinak cenovka neni tajna, jak pise Vito..Pro cleny OC je akcni cena 3500,coz je si myslim vic,nez pekny..Jen me to stalo 3600,pac sem nemel drobny.. :D :smich:

 

Martin_TDI: Diky :lool: :lol:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Taky to mám v plánu na svojí hned na začátku Května... :lol: Bez Folii ani ránu... Prostě k RSu se to maximálně hodí... :D Ty mlhovky na denní svícení jsou celkem zajímavá vychytávka, co Tě to stálo? Bych si nechal udělat taky, přemýšlel jsem o LED, ale na fotkách co jsem viděl, se mi na žádném RS prostě nelíbili... :smich:

Odkaz ke komentáři
Jiriku, uz je ti brambora mala,jo? :lol:

 

Jj Vitto,byl jsem hodnej...Mohl jsem rict,ze dostanou 3400 a smitec,kdyz nemaj nazptek.. :D :lol::smich:

 

 

Kdepak, ale uvazuju nad naftou a taky ctyrkolkou. No a prisla nabidka na A3 S-line, 2 roky stara, 2.0 TDI- 170 koni, quatrro- je to auto myho nejlepsiho kamarada, kterej si ji nechaval vyrabet na zakazku tady ve Svajcu. U nas se snad tahle kombinace ani nedelala. Tak jestli se domluvime, tak to mozna klapne

Odkaz ke komentáři

Mischicka: Diky za privitani.. :( ;)

 

No,kdo pozde chodi,sam sobe skodi.. ;) Ba ne.. :D Jo hochu, u ja sem zvedavej,co s ni udelam.. :lol:

 

 

....neco malo se chysta....Z dlouhe chvile asi na prechodnou dobu... :)

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...