Přejít na obsah

Martypova modrá...


Doporučené příspěvky

Diky kluci.. :angry:

Storm: Presne,je to strasny,jak si na to clovek zvykne.. Sice nechci a ani jsem nemel uplny brikety,ale i tak je to strasne znat.. :palec:

 

Dneska rano jsem videl mordou RS v kombiku presne s foliema tak,jak bych mel mit a jsem nadsenej.. :lol: Budu celej vikend jak na trni,at to utika... :)

Odkaz ke komentáři

Moooc pekna modra a moc pekny bily kolecka, nikdy bych nerekl ze to bude takova pecka kdyz k tomu hodis bily kola, skoda jen ze nepasnou. Jinak luxus. Dneska sem na turance v nasem arealu zahlidl modraska s podobnejma kolama ale uplne cernejma, a taky luxus. Kdyztak odfotim a pridam.

Upraveno uživatelem Ciza
Odkaz ke komentáři

Ciza: No,taky uz me napadlo,tyhle kola hodit do cernyho lesku..to jeste zvazuju,jestli to zatim neudelat.. :palec: Kdyztak sem hod fotku.. :lol:

 

Romariooo: No snad to neni skoda noooo.. :D Covece,ja myslim,ze je to opacne, cerna je hned za modrou.. :D :angry: ;)

 

Frigo: Nakonec to necham udelat v autosklo holesovice, v PH, je to pro me casove jednodussi..

Puvodni plan byl ale,ze to necham udelat v Cesky Lipe.. :) Kdybys palnoval folie,ozvi se.. :)

Odkaz ke komentáři

Martine, autosklo v Holešovicích ne!!!!!! Řešili jsme to třeba s Vojtou na besídce teď, mě tam na OII zkurvili (pistolí popálili) těsnění kolem oken + se pak dvě skla předělávala. Jestli chceš kvalitku, která není daleko od tvý práce, tak http://www.autofoliehostivice.cz/ p. Meduna - dělal nám FRS.

 

Nebo jak tu Viktor dával kontakt na tu firmu, co dělá za akčňovku pro OC - svetr na Vittově koktě je odtamtud.

Odkaz ke komentáři
Martine, autosklo v Holešovicích ne!!!!!! Řešili jsme to třeba s Vojtou na besídce teď, mě tam na OII zkurvili (pistolí popálili) těsnění kolem oken + se pak dvě skla předělávala. Jestli chceš kvalitku, která není daleko od tvý práce, tak http://www.autofoliehostivice.cz/ p. Meduna - dělal nám FRS.

 

Nebo jak tu Viktor dával kontakt na tu firmu, co dělá za akčňovku pro OC - svetr na Vittově koktě je odtamtud.

Nestras me vole! Uz sem tam objednanej..

Kamos tam nechaval delat 3 auta a dobry..Davon tam byl a taky celkem spokojenej..

Kurva,ted si me nahlodal..Da mi Meduna atest i na predni vokna?

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Zruš to, prdel si nedělám!

 

Meduna nedá atest na přední, ale problém jsem s tím neměl, ani na STK. Nechal jsem 200,- u ručky a po problému. Na druhou stranu na OII je z Holešic máme na kartě napsaný i vepředu, ale sám mi ten umělec tam řekl, že to nic neznamená a jeho k ničemu nezavazuje...

 

Nebo cinkni Viktorovi pro víc info na ty kluky ze systemcar.cz

Odkaz ke komentáři
Frigo: Nakonec to necham udelat v autosklo holesovice, v PH, je to pro me casove jednodussi..

Puvodni plan byl ale,ze to necham udelat v Cesky Lipe.. :angry: Kdybys palnoval folie,ozvi se.. :palec:

No do České Lípy dojíždím za prací takže by se mi to tam i šiklo, kde si to tam chtěl dělat? Psal sem do jedné firmy zda by mi mohli sdělit předpokládaný ropočet na Octavii 2 liftback a ani se neozvali :lol:

Odkaz ke komentáři

ja s tim mam prave spatny zkusenosti... mel jsem polepenou Toyotu a proste me nechteli pustit ani do skoly, vocasove :palec:

 

P2M: tady nejde o to, ze te zastavi kvuli foliim... oni te zastavi pri bezny kontrole a kdyz si toho v ten moment vsimnou, tak mas smulu :angry:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

jasný Houmi, to vím, ale jak říkám, když to je rozumný tzn to nejnižší, tak není problém - mám to na firemní OII a stavěli mě 1x Rak., asi 2x DE a 1x NL

 

samo, že narazíš na kkta a jde to dolů, ale to samý hrozí i tady v CZ

Odkaz ke komentáři

ja z toho mam prave strach, pac jak rikam, uz se mi stalo, ze me otocili na hranicich... a jeste mi prolustrovali cely auto + me, takze docela pakarna a ja prisel do skoly az na druhou hodinu :angry:

Odkaz ke komentáři

nechci to tady zasirat zbytecne :angry:

 

jj, to vim, ale to jen tehdy, kdyz chces pokracovat dal do Rakouska a nebo v tom Rakousku jsi. Ja jsem byl porad na hranicich, takze jsem se proste otocil a jel zpatky do CR.

Odkaz ke komentáři
Jj,nekde jsem tu koukal,ze se "motas" kolem lipy.. :) Kam jsi psal..?Ja bych to daval jinak do FOREDI,jsou na Svarove..Znam majitele..Delal mi folie pred trema rokama na dve auta OI a FI a celkem spokojenost... :)

no dělám tu v Ewalsu na Děčínské :-) jinak FOREDI to jsem nikdy neslysel, ta firma na kterou sem se obracel se jmenuje Masteo, ale kdyz se neozvali tak uz to tak trochu svědčí o jejich profesionalitě.

Až příjdou na řadu ty fólie tak se Ti ozvu, ju? :-)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem zjistoval a patral a nakonec jsem autosklo holesovice zrusil a kontaktoval Systemcar.cz.

Jejich pristup vypada hodne v pohode, na zitra jsem objednanej,takze folie nakonec budou od nich..

Atest pry lipnou i na predni okno,zapisou do karty a cena je vice nez lakava..Tak snad nebudu litovat.. :palec:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...