Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Právě teď, Konny napsal:

Ty černý bubny jsou lepší než stříbrny, že? Teď víc vynikne kolo, že?

Jsou lepší, musím uznat. Já bych je nechal stříbrný, jenže mi přibrzďovalo pravý zadní kolo a jak se zahříval buben tak se mi začala barva loupat. Tak jsem kupil barvu přímo na bubny, stříbrnou neměli, tak byla černá jasná volba 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 38 minutami, Konny napsal:

Vim, ze se ti zacala loupat barva vlivem prehrivani. Kdyz jsem mel jeste bubny, tak jsem dal taky cernou a na bubnech je asi cerna nejlepsi. 

Jinak v cem byl problem, ze se ti kolo prehrivalo? 

V prasátku, tak jsem ho namazal a rozhýbal a zatím dobrý. 

Odkaz ke komentáři

Příprava na STK, původní žárovky v blinkrech blikaly už spíše bíle než oranžově, ve předu jsem je kdysi měnil, ale byly to nějaké číny tak blikaly spíše do růžova.

Do hlavních světel jsem vzal na zkoušku Philips XtremeVision, poslední dva roky jsem tam měl OSRAM Cool blue intense, ty sice svítili hodně do bíla, ale v noci jsem viděl kulový. Tak uvidím jak na tom budou tyhle Philipsy, ledky tam cpát nechci 🙂 

 

Popis není dostupný.

Odkaz ke komentáři

philipsy som mal a celkom ok akurat ten modry pruzok co maju celkovo kazil dojem lebo za dazda sa mi to zdalo ze moc toho teda nevidim a vydrzali obe sady presne 15tis km co je asi dan za svietivost, inak teraz mam GE (Thugsram) a celkova spokojnost co sa tyka viditelnosti aj zivotnosti ale tiez to kurvia tou modrou farbou, mne by nevadilo keby to bolo kludne viac do zlta ako biela

Odkaz ke komentáři
před 2 minutami, jaster-83 napsal:

philipsy som mal a celkom ok akurat ten modry pruzok co maju celkovo kazil dojem lebo za dazda sa mi to zdalo ze moc toho teda nevidim a vydrzali obe sady presne 15tis km co je asi dan za svietivost, inak teraz mam GE (Thugsram) a celkova spokojnost co sa tyka viditelnosti aj zivotnosti ale tiez to kurvia tou modrou farbou, mne by nevadilo keby to bolo kludne viac do zlta ako biela

Vyzkouším je večer a uvidím, minimálně si ale troufnu říci, že budou určitě lepší jak ty co jsem měl. 🙂 

Odkaz ke komentáři
před 2 hodinami, Konny napsal:

Taky jsem zkousel ruzny zarovky, posledni byly Osram NB Laser +150% a pak jsem presel na LED H4 a muzu rict, ze sviti o 200-300% vic nez ty Osramy, i za deste jde krasne videt, halogenky uz nechci... 👍👍

IMG_20200324_202329.jpg.68301673892451085ce1161360130209.jpg

Pěkný, já tam ledky nechci dávat, ale zas to tvrdím teď uvidím co bude. Tvrdil jsem, že mi přijdou červený třmeny jako cirkus a stejně jsem je dnes nalakoval opět na červeno 😄

 

Nedávno jsem sundal červenou barvu z třmenu, ale po asi 14 dnech ježdění se zkorodovanými bubny jsem se rozhodl, že červenou vrátím. Nicméně, teď jsem se snažil to udělat líp, tehdál jsem to matlal přes kolo a jen tu přední část třmenu 😄

Zároveň při té příležitosti jsem vyčistil a ošetřil podběhy u předních blatníků a vyměnil žárovky v boční blinkrech, ty už měli taky něco zasebou 😄 

Popis není dostupný.§

 

 

Vlevo stará a vpravo nová OSRAM 🙂 107564692_692996044622285_1705070193895959725_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=db0pvSRghxMAX-O9z72&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=58cb5eaa5a7878f185b6fd32af8c8f82&oe=5F2D1194

Odkaz ke komentáři
Právě teď, Konny napsal:

Ty ledky jsou fakt bomba, jak sviti 👍. Taky jsem se dlouho branil, ale pak jsem se byl podivat na ledky u clena Kolage a bylo rozhodnuto. Z Ali vysly na asi 600 Kc, coz je cena lepsich zarovek. 

Ja jsem si to myslel, ze ty brzdy zase nabarvis a uz je to tady 😂😂

Chtěl jsem je dát na černo, ale kámoš mě přesvědčoval ať je na černo nedávám, tak jsem je opět dal teda do červený no 😄

před 1 minutou, Konny napsal:

Ty ledky jsou fakt bomba, jak sviti 👍. Taky jsem se dlouho branil, ale pak jsem se byl podivat na ledky u clena Kolage a bylo rozhodnuto. Z Ali vysly na asi 600 Kc, coz je cena lepsich zarovek. 

Ja jsem si to myslel, ze ty brzdy zase nabarvis a uz je to tady 😂😂

Docela mě překvapilo, jak složitý je dostat se k žárovce v bočním blinkru 😄 

Odkaz ke komentáři
Právě teď, Konny napsal:

Cerveny trmeny vypadaji super 👍

Kdo ma hubeny ruky, tak staci nechat napul otevreny predni dvere a rukou strcenou do blatniku a jde ten blinkr taky vyloupnout ven 😉 

Já ruce hubený nemám, právě řekl jsem si, že když budu dělat ty třmeny tak to spojím s tím, blinkr jsem oddělal normálně přes podběh, ale kdybych ty třmeny neměl v plánu tak bych se na to asi vykašlal 😄 

Odkaz ke komentáři
před 26 minutami, Konny napsal:

To bych prave z venku sroubovakem nedelal, prave kvuli poskozeni laku, to uz je lepsi fakt sundat to kolo a jit podbehem

Tím šroubovákem bych to taky nedělal, buď ten podběh jak jsem to dělal já a nebo si sehnat někoho s hubenější rukou teda 😄 Ale dělat to šroubovákem z venku je fakt blbost 😄

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Má Oranžová Jednička
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...