Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Konny napsal:

Ta seda vypln je neco na zpusob miralonu, jen je asi o chlup pevnejsi. Maji to face modely, takze po roce 2000. Predface mela igelit. Muzes tedy koupit i silnejsi miralon pod plovoucku a oboustrankou ji prilepit na dvere. Poslouzi stejne jako ta seda vypln 😉

Já mám facelift 2001, modelový rok 2002 a mám tam igelity 😄 

Odkaz ke komentáři
před 4 minutami, Konny napsal:

Nevim od ktereho roku se to tam davalo, ale videl jsem to jen u faceliftu. Mozna na to ma vliv i stupen vybavy 😉

To je taky možný, kolega v práci má Octavia 1 2004 se stejným repro jako mám já, ale zvuk má daleko čistější. Tak to přisuzuji právě tomu, že tam má ten miralon.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Použil jsem pouze toto. Dveře jsem vytlumoval hlavně protože když jsem přidal volume tam mi rezonoval igelit, který jsem tam měl z výroby. Šlo by to udělat určitě líp. S výsledkem jsem maximálně spokojený, natož že mám sériové repro je zvuk krásně čistý i s bassy. 🙂 

https://www.2din.cz/odhlucneni-antivibracni-material/stp-black-silver/?gclid=CjwKCAjw4_H6BRALEiwAvgfzq-Bh5Oxp_P6-sCOc-qFjrTWeE_buyE3VPOrM7tgOYX2BjJ5BGsPuIhoCTn0QAvD_BwE

Odkaz ke komentáři
před 36 minutami, Konny napsal:

No hezky... Ja mam jeste puvodni (22 let a 309t km) a nic neboucha, ale jak budu davat novy podvozek, tak dam vse nove, nechci dopadnout jako ty 😃

Moje má 19 let a 186 tisíc 😄 Na podvozku mě zlobilo akorát toto. Teď mě čeká klimakompresor a pak možná 1. díl výfuku s katem, ten je už dost rezavý

Odkaz ke komentáři

vrátil bych se k tomu tlumení-když to chci udělat,tak si o tom něco předem přečtu,je tady několik firem,co mají velmi pěkné stránky včetně popisu celého tlumení,jak,proč,čím,dělat to z polovinu je asi jako měnit tlumiče ale udělat jenom jednu stranu,dva jsou přece moc drahé,ted jsem dotlumil druhé auto a poznat to je,hlavně u nafty-dělal jsem dveře,kufr,podběhy a částečně strop,když jsem měl auto rozdělané,ted dodělávám rs 1 a jenom dveře už jsou poznat taky,ale nemá cenu to dělat napůl,jedna vrstva antivibrační na plech co je vevnitř dveří,potom tlumení-pod přední reprák čtverec hmoty určené konkrétně pro tento účel-doporučuje se v tomto místě to lepit přímo na plech,ne na antivibrační hmotu a celé dveře místo té původní folie uzavřít zase antivibračním matrošem,není nutné u staré jedničkové octávky používat nejvyšší řadu materiálů

jo a když už to mám rozdělané,tak mrknu,jak je tam stará stahovačka,jestli je u třeba 18 let starého auta původní,tak rovnou vyměnit a zároven vyměnit i mikrospínač v zámku za 70 kč,protože jak už to bývá,po vytlumení dveří se potom podělá stahovačka nebo ten spínač

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Pred 10 lety se nad peknou octavia 1 nikdo nepozastavil, ted uz je to naopak. Jak mas peknou udrzovanou octavia 1, tak dostanes na STK pochvalu, neco jako by jsi tam prijel s veteranem. Za posledni 2 technicky jsem s mou octou zazil to stejny a kdyz prijedu na STK se Skodou 105 (uzovka), tak se k ni navic slizaji technici a navstevnici STK 😂

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...