Přejít na obsah

Škoda Octavia 1 Cayenne


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Luk.ass napsal:

Pěkný,mám je taky jak na RS tak na Rapidu,ale neříkal jsi,že ty chrom rámečky se ti líbí,že se to hodí k masce a že jsou já už nevím jak přidělaný a zároveň to chrání značky? Co tak najednou? Rozhodně co se vzhledu týče,tak krok dopředu.

Jo říkal, ten vpředu se mi líbil, ale vzadu na kufru už moc ne a  nechtěl jsem mít vpředu a vzadu jiný 😄 Tak jsem koupil tyto na zkoušku, stáli pár korun 🙂

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
před 20 minutami, Konny napsal:

Chyba, ty zadni vyskace jsou z vyroby spatne umisteny, budou ti hrat primo do usi, coz je spatne, protoze uz ti hraji predni vyskace. Je lepsi je odpojit a dozadu dat koaxialni reproduktory, ktere obsahuji i vyskace 😉

Mně se to právě líbí že je mám hned za zády, hudbu mám komplet origo, jak ve předu tak i ty repráky v kufru. Proto jsem chtěl i origo dozadu. Nechtěl jsem tam nikde nic předělávat.

Odkaz ke komentáři

Ahaa, i tak to spousta lidi odpojuje, protoze na prednich sedadlech mas pak prevyskovano... 

Ja mam komplet jinou hudbu a pokazde kdyz sednu do jine octavia 1 s origo repro, tak mi to rve usi, z toho jak hrozny zvuk dokaze octavia 1 vyprodukovat 😃

EDIT: v textu napisi "O I" a ono to tady po odeslani prepise text na octavia 1 😃

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři

Ja jsem mel vsechny repro (8ks), radio Pioneer a at jsem delal co jsem chtel, tak to proste hralo spatne (predstava byla jina). Po kompletni vymene repro, osazeni MDF podlozek na predni i zadni repro a vytlumeni prednich dveri je to uplne jina liga a zatim ten zvuk kazdy chvalil. Jiny octy s origo repro hraji uplne plechove bez peknych basu. 

Ale neberu ti tvuj nazor, nekomu zvuk s origo repro staci... 😉

Odkaz ke komentáři
před 3 minutami, Konny napsal:

Ja jsem mel vsechny repro (8ks), radio Pioneer a at jsem delal co jsem chtel, tak to proste hralo spatne (predstava byla jina). Po kompletni vymene repro, osazeni MDF podlozek na predni i zadni repro a vytlumeni prednich dveri je to uplne jina liga a zatim ten zvuk kazdy chvalil. Jiny octy s origo repro hraji uplne plechove bez peknych basu. 

Ale neberu ti tvuj nazor, nekomu zvuk s origo repro staci... 😉

Kolega v práci si nechával dělat taky repro v celým autě i s vytlumením, dal za to 12 tisíc. Já jsem za ty zadní výšky dal 200 Kč 🙂 Nechci do toho auta zase cpát tak moc peníze, chtěl jsem RS sedačky protože se v nich líp sedí. Tím moje větší úpravy skončili. Rád bych si našetřil na Octavii 2 po faceliftu, přece jen jednička už je konstrukčně dost starý auto a s dvojkou se to nedá srovnávat co se týče komfortu 😄 

 

Edit: Kolega má Octavia 1 RS 2004, taky combi

Odkaz ke komentáři
před 1 minutou, Konny napsal:

No je pravda, ze ta hudba stala dost penez, ale tenkrat jsem vedel, ze si auto necham dlouho, tak nebylo co resit. Za tu dobu co octu mam (12 let) jsem do ni nasypal tolik penez, ze bych za to mohl mit krasnou Octavia II 😃

Já mám tu svoji 2.5 roku, stála mě tehdy 58 tisíc. Za tu dobu co ji mám, tak jediný vážný dva problémy co jsem s ní měl byla prasklá zadní pružina a prasklá jedna stahovačka. 🙂 Jinak jsem cpal  peníze do samých zbytečností 😄 

Odkaz ke komentáři
před 5 minutami, Konny napsal:

U me je polovina veci taky zbytecnosti, ale jinak rikam, ze krome podvozku je na aute meneno vsechno 😃

Tenkrat stala 140tis a dalsi investice byly 150-200tis 😃🤦‍♂️

Zajímalo by mě kolik za tu moji dal předchozí majitel, který si ji v roce 2009 nechal dovést z Němcka, tehdy měla najeto 96 tis, já ji kupoval se 165 tisíci a teď má skoro 184 tisíc 🙂 

 

EDIT, tak né v roce 2009, ale v roce 2008 a najeto měla 98 tisíc 🙂 image.png.697d60e2c61c427f4807872c5ee1a531.png

Odkaz ke komentáři
  • Jakub99 changed the title to Má Oranžová Jednička
  • Jakub99 changed the title to Škoda Octavia 1 Cayenne

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...