Přejít na obsah

Škoda plus


Doporučené příspěvky

Dobrý večer, dostal jsem se do situace kdy asi budu řešit nové auto. Jelikož moje stávající octavka 2 2.0TDi má problémy a už přes měsíc nejezdí koukám se po něčem jiném. Ale jako každý mám problémy kde bych našel pěkný vůz za dobré peníze. Na Škoda plus vidím stále reklamy ale neznám nikoho kdo by měl odtud auto. Takže rád bych vás poprosil o radu, zda když už mám vybrané auto ze škoda plus jestli do toho mám jít nebo ne. Děkuji moc

Odkaz ke komentáři

To je strašně individuální, škodaplus ať se tváří jak chce, tak je to prostě obyčejný autobazar, nic víc, nic míň. Nepočítej s tím, že budeš mít nějaké benefity s tím, že auto můžeš kupovat v prodejně ŠA. Práva a nároky máš stejný jako v bazaru.... 

Spíš bych se zajímal o konkrétní vůz než o to, kde jej budu kupovat. 

Jak prověřit historii vozu předpokládám, že asi víš... já několikrát využil placené služby a musím říct, že informací je tam dost. 

Další věci jsou konkrétní motorizace a typ, s tím spojené dostatky a nedostatky na co si dát pozor atd, by se dalo žvanit do nekonečna..

Prostě si auto prolustruj, ať už sám, nebo někdo kdo tomu rozumí, nech si poradit, klidně i tady a pak je jedno jestli to koupíš od soukromníka nebo kdekoliv jinde...

Odkaz ke komentáři

My máme ze Škoda Plus už třetí auto, teď poprvé budu s nima řešit nějakej problém, tak uvidíme jak se k tomu postaví. Jinak jak píšou kluci, je to pořád jen bazar, jen to možná trochu líp vypadá, ale vždycky je o to o lidech. Jednak těch co to prodávají a jak jsou ochotní a pak těch, co to auto měli před tím, než se dostalo tam kde je.

Odkaz ke komentáři

Já mám o3 vybranou na škoda auto ale prodejce byl stejně Louda, plná historie vše doložily co kdy  bylo děláno,první majitel kupoval u Loudy a celý servis u nich, auto mám rok žádný problém 

Ale je to strašně individuální,hlavně auto pořádně proklepnout 

Odkaz ke komentáři

Bohužel vím i o prodejcích, od kterých jsme si půjčovali auta na dlouhodobý pronájem, že stáčí km.. Měli jsme např. tenkrát OII, kolega jí vracel se 180tkm a pak jsem jí měl půjčenou na 2 dny na krátkodobý pronájem a měla 94.. Takže fakt prověřovat, vše důkladně zkontrolovat. Možná ještě hledat auto s prodlouženou zárukou, kde se dá kdyžtak něco uhrát na záruku..

Odkaz ke komentáři

Děkuji Vám strašně moc za rady. Já mám problém v tom, že se svým dojezdem domov -> práce a zpět je to cca 30km tudiž by mě asi lépe vyhovoval benzín, ale toho na ŠP moc není. K tomu ještě požadavek hlavně combi skrz dítě + kočárek a další věci. A když si tyto údaje zadám do a zapnu filtr mám tam sotva 10 aut v ČR. Asi jako u Vás všech jsou na první místě peníze a já můžu dát max. 250-260tis. No a jelikož je žena na mateřské jsme fakt omezení rozpočtem. A když už najdu auto je to nafta. 

To header009: Ano, při koupi stávajícího auta jsem si vše proklep. Výhoda byla že to byl soukromník a auto bylo v pořádku. Jenže Teď ať hledám jak hledám pořád jen TDi a nebo když je to už benzín je to nad 130tis. km. 

To ostatní: Děkuji Vám ještě jednou za rady. 

O víkendu se jedu kouknout na toto tak uvidím jak to dopadne:  https://www.skodaplus.cz/Car/1476499/skoda-octavia-combi-tdi-1-6-tdi-81-kw-ambiente-plus?userControllForm=true&model=model_404&priceRangeTo=250000&carsOrderBy=FIRST_REGISTRATION_DESC&dealers=Dealer-108

Ano je to nafta ale jedno z těch pro mě dobrých. 

Nevím zda se kouknout na tipcars, popřípadě na AAA. Jak píšete je to hodně individuální. Ještě jednou děkuji. 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři

@Rothemold Ta Octavia 1,6 TDI vypadá dobře...!

Osobně jsem plánoval nové auto kupovat právě na Škoda Plus a docela mě smutně překvapili Vaše "recenze, zkušenosti, názory". Ono je to přeci jen jak píšete o nějakém jednání, sympatiích a například k AAA mám silnou averzi podle ohlasů a různých reportáží na Černých ovcích. Právě Škoda Plus bych očekával, že nebudou mít takový důraz na oškubání zákazníka na dřeň... A také bych čekal že vozy v této síti budou procentuálně méně rizikové na stáčení a podobné podvody... To asi platí ne? Jasné, že člověk může mít smůlu ať už ojeté auto kupuje kdekoliv... zajímá mě ale prostě poměr rizika mezi jednotlivými prodejci...

Odkaz ke komentáři

Záleží jak které, u těch ročních a ještě v záruce, bude riziko přeci jen menší. U těch starších už to bude stejné jako v normálním bazaru.

Možná, že výskyt lumpů bude menší vzhledem k tomu, že je to pod známou značkou, která si možná pohlídá.

Každopádně když hledám něco ojetého, začínám na dasweltauto a skodaplus, pak inzeráty ideálně soukromníka a pak když není zbytí to ostatní.

Odkaz ke komentáři

Taky mám ze ŠP, bral jsem jako 2 roky staré, rok jezdilo u nich, a rok to měl někdo, kdo u nich prý auta po roce točí. Za mě spokojenost, jak jednání, tak auto. Ale každopádně je to o pobočce a o lidech🙂

Upraveno uživatelem milis258
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...